NAKIVO Releases v7.3, Tekilleştirme Cihazında VM Yedekleme Hızını 53X Yükseltti

Yeni NAKIVO Backup & Replication v7.3 kullanıcı ortamında NEC Hydrastor üzerinde 3.2 GB/s VM yedekleme hızı elde etmek için tekilleştirme cihazı desteği ekledi.
By:
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* VM backup
* VM replication
* NAKIVO

Industry:
* Software

Location:
* sparks - Nevada - US

SPARKS, Nev. - Nov. 29, 2017 - PRLog -- VMware, Hyper-V ve AWS ortamlarını korumakta uzmanlaşan hızla büyüyen yazılım firması NAKIVO, Inc., bugün NAKIVO Backup & Replication v7.3 'ü çıkardığını duyurdu. Bu son sürüm NEC Hydrastor, EMC Data Domain, HP StoreOnce ve Quantum DXi gibi tekilleştirme cihazları için geliştirilmiş özel mimariye sahip yeni bir tür yedek deposu özelliği bulunmaktadır.

Tekilleştirme cihazları veri boyutunu azaltmak için tasarlanmıştır ve yedekleme yazılımından gelen sıralı büyük I/O blokları ile en iyi şekilde çalışır. Eğer yedek deposu mimarisi tekilleştirme cihazları için geliştirilmemişse, VM yedeği rastgele I/O olarak oluşabilir ki yedekleme cihazları bunu kullanabilmek için tasarlanmamıştır. Bu da VM yedekleme performansını büyük oranda düşürebilir.

Kullanıcı ortamında test edildiğinde, NAKIVO Backup & Replication v7.3'te ki yeni tür depolama alanı normal yedek depolama alanından 53 kat daha hızlı yedekleme hızı gerçekleştirdi. Son teknoloji NEC Hydrastor tekilleştirme cihazı hedef olarak seçildiğinde, NAKIVO Backup & Replication v7.3 kullanıcı VM'lerini inanılmaz 3.2 GB/s hızında yedekledi. Yeni yedek deposu yapısı ayrıca daha kolay yönetim için yenilendi. Artık her yedek kendi kurtarma noktası ile ayrı dosyada saklanıyor.

Yeni yedek deposu var olan depoyu barındırıyor böylelikle kullanıcı aşağıda ki seçenekler arasından tercih de bulunabiliyor:

-Normal yedek deposu, genel depolama sistemleri için geliştirilmiştir ve global very tekilleştirme ve sıkıştırma ile birlikte devamlı incremental VM yedekleme gerçekleştirir.

-Tekilleştirme cihazları için geliştirilmiş yedek deposu, yedekleme cihazlarında VM yedeklerini 53 kat daha fazla hıza kadar hızlandırır.

"Kullanıcılarımızın geri bildirimlerini dinleriz ve NAKIVO Backup & Replication'ı geliştirmeye devam ederiz böylelikle kullanıcılarımız verilerini daha etkili olarak yedekleyebilir ve kurtarabilir. Tekilleştirme cihazlarına destek sağlayarak, By providing support for deduplication appliances, iş geliştirmede lider depolama çözümlerine yardımcı olurken yüksek veri koruma performansını korumayı amaçlıyoruz" Bruce Talley, CEO ve NAKIVO kurucu ortağı. "NEC HydraStor, büyük bankalar ve yönetim hosting sağlayıcıları dahil olmak üzere bazı büyük kullanıcılarımız tarafından kullanılmaktadır, emsalsiz derecede depolama iyileştirmeleri ve güvenilirlik sağlamıştır."

"NAKIVO Backup & Replication v7.3 VM yedekleme performansını tümüyle yeni bir seviyeye taşımıştır" Francois-Remy Monnier, NEC Enterprise Solutions Yöneticisi. "Ortak kullanıcımız NAKIVO'yu güvenilir, ölçeklendirilebilir ve  geliştirilebilir mimarisinden dolayı tercih etmiş, ki NEC HYDRAstor Scale Out şebeke mimarisine mükemmel uymuştur. NAKIVO v7.3 tarafından sağlanan yüksek performans seviyeleri yüksek memnuniyet sunucaktır."

Tüm fonksiyonları çalışan NAKIVO Backup & Replication v7.3 deneme sürümü www.nakivo.com indirilebilir.

KAYNAKLAR

•Deneme Sürümü: https://www.nakivo.com/resources/download/trial-download/

•Datasheet: https://www.nakivo.com/res/files/nakivo-backup-replicatio...

•Başarı Hikayeleri: https://www.nakivo.com/customers/success-stories/

NAKIVO HAKKINDA

NAKIVO 2012'de kurulmuş bir Amerikan şirketidir. NAKIVO VMware, Hyper-V ve bulut ortamları için hızlı, güvenilir ve düşük maliyetli veri koruma çözümleri geliştirmektedir. 10,000 üzerinde firma verilerini daha verimli ve düşük maliyetli koruma ve kurtarma için NAKIVO Backup & Replication'ı kullanırken 150 üzerinde hosting, hizmet, ve bulut servisi sağlayıcısı NAKIVO'nun yazılımını müşterilerine VM BaaS ve DRaaS sunmak için kullanıyor. NAKIVO dünya çapında 124 ülkede 2,000 üzerinde kanal iş ortağına sahiptir.

Twitter: @NAKIVO

Facebook: www.facebook.com/NakivoInc

LinkedIn: www.linkedin.com/company/nakivo

İletişim: Yana Petrenko, MarCom Yöneticisi / yana.petrenko@nakivo.com/ +1 408 916 5955

Contact
NAKIVO
***@nakivo.com
End
Email:***@nakivo.com Email Verified
Tags:VM backup, VM replication, NAKIVO
Industry:Software
Location:sparks - Nevada - United States
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
NAKIVO News
Trending
Most Viewed
Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share