Şirket Haberleri basın bültenlerini Scribd ve SlideShare’de paylaşıyor

Online basın bülteni dağıtım servisi Şirket Haberleri, yenilikçi bir uygulama daha başlatarak üyelerine ait basın bültenlerini sosyal belge paylaşım platformları Scribd ve SlideShare’de paylaşmaya başladı.
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
Scribd
Slideshare
Press Release
Flickr
Pinterest

Industrys:
Marketing
Services
Media

Location:
Istanbul - Istanbul - Turkey

Subject:
Features

April 6, 2012 - PRLog -- Şirket Haberleri’nde yayınlanan her haber veya haberlere ekli her doküman anında Şirket Haberleri’nin Scribd ve SlideShare’de açtığı özel kanallarda paylaşılıyor. Şirket Haberleri’nin bu yeni hizmeti sayesinde, milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen belge paylaşım platformlarında yayınlanan basın bültenleri hem bu platformlarda yapılan ilgili aramalarda hem de arama motorlarında kolaylıkla bulunur hale geliyor.

Görseller Flickr ve Pinterest’te, videolar Youtube ve Vimeo’da paylaşılıyor

Şirket Haberleri’nde yayınlanan haberlere ekli her görsel populer fotoğraf paylaşım siteleri Flickr ve Pinterest’te, her video ise Youtube ve Vimeo’da anında paylaşılıyor. Dahası haberlere ekli psuir tüm dosyalar, kendi has URL sayfası olan bir sayfada yayınlanıyor. Böylece Şirket Haberleri üyeleri sadece bir basın bülteni yayınlayıp arama motorlarına birçok sayfa kaydederek arama sonuçlarında bulunma şanslarını artırıyor. Ayrıca her ekli dosya sayfasında yer alan sosyal medya butonları sayesinde kullanıcılar sadece haberleri değil; görsel, video ve dokümanları da arkadaşlarıyla paylaşarak hızla yayılmasını sağlıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen http://www.sirkethaberleri.com u ziyaret edin

Şirket Haberleri Hakkında:
Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

# # #

Şirket Haberleri is a true pioneer in Turkey in providing companies with a modern PR service to better connect with journalists and key opinion leaders.
End
Source:Emre Ceylan - Sirkethaberleri.com
Email:***@sirkethaberleri.com Email Verified
Phone:902122194733
Zip:34349
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
Şirket Haberleri PRs
Trending News
Top Daily News
Top Weekly NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share