PrzenoŚne RozwiĄzanie Druku Sato Pomaga Handlowej Sieci OdzieŻowej,

Firmie k&l ruppert, oszczĘdziĆ czas, zmniejszyĆ koszty i powierzchnie magazynowe
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* Sato
* K&L Ruppert
* MB200i
* Data Collection
* Zdenko Bajac

Industrys:
* Business
* Retail
* Technology

Location:
* Luton - Bedfordshire - England

Dec. 14, 2011 - PRLog -- Możliwość szybkiego umieszczania cen, etykiet i oznaczeń na produktach w sklepie, i w magazynie ma kluczowe znaczenie w każdej działalności handlowej. Z tego powodu firma K&L Ruppert, będąca   handlową siecią odzieżową, szukając możliwości unowocześnienia procesów umieszczania etykiet z cenami, promocjami i informacjami o rotacji magazynowej, poszukiwała rozwiązania, które pozwoliłoby zaoszczędzić czas, a równocześnie byłoby opłacalne i bardzo wydajne. Aby spełnić wszystkie te wymagania, firma K&L Ruppert  zwróciła się do globalnego  specjalisty w zakresie kodów kreskowych, etykietowania oraz systemów automatycznej identyfikacji i zbierania danych, firmy SATO.

Firma SATO zaoferowała przenośną drukarkę MB200i, łączącą w sobie kompaktową, lekką i solidną konstrukcję z wydajnością druku oraz możliwością pracy na żądanie. Wcześniej, firma K&L Ruppert, chcąc zaspokoić potrzeby 65 sklepów w całym kraju, potrzebowała dużej ilości miejsca na instalację stacjonarnych drukarek etykiet wykorzystywanych do kontrolowania cen, promocji i przesunięć magazynowych.

Wprowadzenie modelu MB200i pozwoliło firmie K&L Ruppert nie tylko zredukować potrzebne miejsce, lecz także czas przeznaczony na korzystanie z drukarki stacjonarnej. Model MB200i stanowi lekkie i proste w użyciu, przenośne rozwiązanie, które pozwoliło, personelowi firmy K&L Ruppert, na zwiększenie prędkości, z jaką etykiety są umieszczane na odzieży podczas znakowania, jak również szybką rotację w trakcie promocji.

Od chwili zakupu dwustu drukarek SATO MB200i, firma K&L Ruppert odczuwa znaczną poprawę wydajności i prędkości, umieszczania cen, etykiet i oznaczeń na produktach w sklepie. Ze względu na wysoki poziom funkcjonalności, urządzenie MB200i zostało również wykorzystane w wewnętrznym przepływie towarów pomiędzy sklepami a magazynami firmy K&L Ruppert. Umożliwiło to personelowi wprowadzenie zmian stanów magazynowych i zapasów nie tylko szybciej, ale i  z krótkim wyprzedzeniem. Drukarka MB200i doskonale nadaje się do wielu zastosowań dzięki możliwości drukowania dobrych jakościowo, łatwych do odczytania etykiet samoprzylepnych, które można umieścić zarówno na odzieży, jak i opakowaniach wykorzystywanych przy wewnętrznych przesunięciach towaru.
Zdenko Bajac, kierownik działu informatycznego w firmie K&L Ruppert, tak skomentował korzyści wynikające z wprowadzenia drukarki SATO MB200i: „Drukarka MB200i stanowi niezwykle wszechstronne i opłacalne rozwiązanie, które pozwaliło  nam usprawnić system oznaczania cen i promocji, a ponadto, nasi pracownicy mogą łatwo umieszczać etykiety bezpośrednio na odzieży bez korzystania z drukarki stacjonarnej.

Wszechstronność drukarki MB200i pozwoliła nam także udoskonalić przepływ towarów pomiędzy naszymi filiami, co teraz odbywa się dużo szybciej i bezpieczniej niż poprzednio. Dzięki temu możemy obecnie wykonywać dwa zadania za pomocą jednego urządzenia, ułatwiając proces etykietowania, a w wyniku tego oszczędzać czas i miejsce  oraz zredukować koszty”.

Innym kluczowym czynnikiem decyzji K&L Ruppert o wyborze drukarki MB200i było wsparcie zaoferowane przez SATO. Podczas procesu instalacji obecny był przedstawiciel firmy SATO, oferując pomoc, co w rezultacie sprawiło, że firma K&L Ruppert zdecydowała się również na usługi posprzedażowe oferowane przez SATO.
Urządzenie SATO MB200i to rozwiązanie prawdziwie mobilne. Użytkownik może zawiesić je sobie na biodrze lub na ramieniu dla łatwiejszego użytkowania. Drukarka  MB200i jest ponadto wyposażona w dużą i łatwą do wymiany rolkę z etykietami oraz akumulator o dużej pojemności, umożliwiający pracę przez długi czas. Drukarka MB200i jest jedną z pierwszych w branży, która umożliwia obsługę materiałów samoprzylepnych bez podkładu.  Urządzenie jest również wyposażone w duży wyświetlacz LCD oraz bezprzewodową technologię Bluetooth. Dodatkową zaletą drukarki MB200i jest możliwość dokonywania sekwencyjnych operacji przez kolejnych użytkowników a antymikrobowa obudowa zewnętrzna, zmniejsza możliwość rozprzestrzeniania się zarazków.

Więcej informacji o rozwiązaniach SATO można znaleźć na stronie: www.satoeurope.com/de.

# # #

SATO jest pionierem oraz wiodącym globalnym dostawcą zintegrowanych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji oraz zbierania danych, opartych na zastosowaniu kodów kreskowych i systemów RFID. SATO wytwarza innowacyjne, niezawodne systemy automatycznej identyfikacji oraz oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm, łącząc sprzęt, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne oraz usługi serwisowe. Klienci cenią firmę SATO za precyzję, wydajną pracę oraz oszczędną gospodarkę surowcami w prowadzonej działalności, co pomaga dbać o środowisko naturalne.
End
Source:
Email:***@technical-group.com Email Verified
Phone:441582390980
Zip:LU1 1RS
Tags:Sato, K&L Ruppert, MB200i, Data Collection, Zdenko Bajac
Industry:Business, Retail, Technology
Location:Luton - Bedfordshire - England
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
Technical Publicity News
Trending
Daily News
Weekly NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share