Filemail nazwany najlepszym oprogramowaniem do udostępniania plików przez Capterra

 
WARSAW, Poland - Dec. 12, 2022 - PRLog -- Filemail otrzymuje wiele nagród od firmy Capterra w różnych kategoriach.

Oslo, Norwegia - Filemail, innowacyjna platforma wymiany plików z siedzibą w Norwegii, ma przyjemność ogłosić, że została uznana za najlepszą platformę wymiany plików przez Capterra, darmowy serwis internetowy, który pomaga organizacjom znaleźć odpowiednie oprogramowanie. Filemail wyłonił się jako najlepszy wybór spośród wielu konkurencyjnych platform oferujących podobne usługi. Nagroda jest wyrazem uznania dla wyjątkowych funkcji oferowanych przez firmę na jej platformie udostępniania plików.

Filemail dostał od Capterry wyróżnienie za następujące rzeczy:

Capterra Shortlist 2022 in File Sharing
Get App Category Leader in File Sharing for 2022
Software Advice Front Runner in File Sharing for 2022

Przemawiając z tej okazji, Njål Gjermundshaug, założyciel i dyrektor generalny Filemail, powiedział: "Jesteśmy podekscytowani, że zostaliśmy uznani za jedną z najlepszych platform udostępniania plików. Jesteśmy dumni z tego, że nie mamy konkurencji, jeśli chodzi o możliwość wysyłania pliku dowolnej wielkości, z prędkością UDP, w opłacalnej cenie. Aby zachować znaczenie i aby Filemail nadal się rozwijał, kontrolujemy wzrost naszego zestawu funkcji, naszego sprzętu i zespołu stojącego za naszą usługą. Jesteśmy w tej niszy od kilku lat. To jest coś, co dopracowaliśmy do perfekcji".

Capterra Shortlist to niezależna ocena, która ocenia recenzje użytkowników i aktywność wyszukiwania online, aby wygenerować listę liderów rynku w przestrzeni udostępniania plików, którzy oferują najbardziej popularne rozwiązania.

Raport File Sharing Shortlist jest dostępny pod adresem https://www.capterra.com/file-sharing-software/#shortlist. (https://www.capterra.com/file-sharing-software/)

Filemail to pomysł seryjnych przedsiębiorców Njåla Gjermundshauga i Stiana Fauske.  Obaj założyciele mają silne zaplecze techniczne, co ułatwiło im zrozumienie i rozwiązanie problemów występujących w istniejących aplikacjach do udostępniania plików. Chcieli zaoferować kompleksowe oprogramowanie do wymiany plików, które pokona luki i brakujące funkcje w innych rozwiązaniach oferowanych na rynku.

Filemail jest pełen funkcji, które obejmują integrację, dostosowywanie i opartą na pulpicie aplikację UDP do szybszych transferów. Niektóre z innych najwyżej ocenianych funkcji obejmują automatyczne pobieranie plików, interfejsy API, śledzenie plików, udostępnianie linków, niestandardową subdomenę, pełną ścieżkę audytu i zarządzanie itp.

Firma Filemail założyła kilka centrów danych rozmieszczonych na całym świecie, dzięki czemu dane są przesyłane tak szybko, jak to możliwe, a firma może przestrzegać różnych przepisów globalnych i regionalnych.  Na wszystkich etapach firma Filemail starała się zapewnić funkcje, które nadal koncentrują się na zapewnieniu gwiezdnego rozwiązania w zakresie transferu.
End
Source: » Follow
Email:***@filemail.com
Tags:Filemail
Industry:Technology
Location:Warsaw - Warsaw - Poland
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report Abuse
Filemail PRs
Trending News
Most Viewed
Top Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share