Bezpieczniejsze zakupy zabawek, a kwarantanna związana z koronawirusem COVID-19

W trosce o zdrowie naszych Klientów, zalecamy zamawianie zabawek w opcjach przedpłaconych (przelew na konto, szybkie przelewy, płatność kartą, blik, gPay). Zalecamy również wybieranie dostawy do paczkomatów InPost.
 
WARSAW, Poland - March 16, 2020 - PRLog -- Drodzy Rodzice, czeka Was dość trudny okres, który związany jest z panującym wirusem. Zamknięte żłobki, przedszkola, sale zabaw, a wyjście na plac zabaw również wiąże się z ryzykiem. Dwa tygodnie próby dla rodziców i dzieci – być może i więcej. Jak konstruktywnie wypełnić czas dzieciom?

O tym, że dzieci mogą się zacząć nudzić i co to oznacza dla rodziców, opiekunów, nie musimy pisać. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Na ten czas, szczególnie polecamy wszelkie Gry oraz Puzzle

Puzzle i gry to jedne z najczęściej wybieranych zabawek – świetnie sprawdzają się na dłuższy czas. Rozwijają, bawią, uczą, cementują relacje międzyludzkie i dostarczają masę radości.

Zakupy – rozsądek & bezpieczeństwo

Z pewnością zakupy przez internet będę jedną z najbezpieczniejszych form zaopatrzenia się w zabawki. Aby podnieść bezpieczeństwo swoje i bliskich, starajmy się:

• kupować bez użycia opcji – za pobraniem (tu zarówno klient, jak i kurier mają styczność z fizycznym pieniądzem) – wybierajmy zatem płatności internetowe;
• odbiór własny w paczkomacie (starajmy się wybierać te, które są w mniej zatłoczonych miejscach, a jeśli właśnie korzysta z niego kilka osób, odczekajmy chwilę w bezpiecznej odległości i odbierzmy paczkę po wybraniu przesyłek przez inne osoby);

PODSTAWA! Myjemy ręce – zgodnie z zaleceniami. Po odebraniu paczki i po jej rozpakowaniu.

Miejmy nadzieję, że ten czas minie bezpiecznie i pamiętajmy, że bardzo dużo zależy od nas samych.
Zabawki (https://zabawkitotu.pl/) - zabawkitotu.pl

Contact
zabawkitotu.pl internetowy sklep z zabawkami dla dzieci
***@zabawkitotu.pl
End
Email:***@zabawkitotu.pl Email Verified
Tags:Koronawirus
Industry:Family
Location:Warsaw - Mazowieckie - Poland
Subject:Services
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share