Zestawy i zabawki z serii Sylvanian Families już w zabawkitotu.pl

Sylvanian Families zachwyca dzieci od 1985 roku. Oryginalny świat sympatycznych zwierzątek, żyjących w Krainie Sylvanii. Zabawki marki Sylvanian Families są doceniane w 50 krajach, a wszystko to zaczęło się w Japonii.
 
WARSAW, Poland - Feb. 27, 2020 - PRLog -- Sylvanian Families
to całe rodziny ze wspaniałymi postaciami: maluchy, bliźnięta, dziadkowie. To zabawa w zawody, piękne zestawy: przedszkola, sklepy, wille, domki i wiele akcesoriów do tworzenia niesamowitego, rodzinnego świata.

Poznaj Świat Sylvanian Families

Wszystkie rodziny zwierzątek zamieszkują Sylvanian Village. To miejsce pełne spokoju, radości, pracy i przygód, a wszystko to w pięknym otoczeniu przyrody.

Zabawki Sylvanian Families mają szczególną cechę edukacyjną. Fundamentem zabawy jest życie codzienne. Niesamowicie szeroki zakres zabaw i czynności, dzięki którym dzieci mają możliwość odgrywania ról, zabawy w zawody i tworzenie własnych historii.

Zabawki to nasza pasja

Zabawki to radość, edukacja, wspólne chwile z rodziną, bliskimi, znajomymi. Zabawki towarzyszą nam przez całe życie, zmieniając jedynie formę, przeznaczenie i sposób skomplikowania.

To tu przeczytasz o nowościach w świecie zabawek, ale również możesz się zainspirować. Zapraszamy na zabawkitotu.pl - sklep z zabawkami

Sylvanian Families (https://zabawkitotu.pl/pl/searchquery/SYLVANIAN/)

Contact
zabawkitotu.pl - sklep z zabawkami dla dzieci
***@zabawkitotu.pl
End
Email:***@zabawkitotu.pl Email Verified
Tags:Zabawki
Industry:Shopping
Location:Warsaw - Mazowieckie - Poland
Subject:Products
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share