Selimiye Marmaris Satılık Arsa Yatırımları

Marmaris Selimiye Köyü, muhteşem doğası ve denizi ile gelen ziyaretçilerini kendisine aşık bırakmaktadır.
By: Village Real Estate
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
Selimiye Arsa Emlak
Selimiye
Arsa
Emlak
Sat L K Emlak
Sat L K Arsa
S T Arsa Emlak

Industrys:
Real Estate
Travel
Property

Location:
marmaris - Mugla - Turkey

Dec. 13, 2009 - PRLog -- Marmaris Selimiye yolunun düzgün oluşundan dolayı da kara yolu ile ulaşım son derece rahat ve zevklidir.

Selimiye Marmaris bölgesi içerisinde ki en fazla yerli ve yabancı turist çeken köylerin başındadır. Köy içerisinde ki apart, otel, pansiyon ve restaurantlar özellikle yaz sezonu içerisinde oldukça hareketli günler geçirmektedir. Otel rezervasyonları için özellikle internetten marmaris selimiye pansiyon, marmaris selimiye oteller, marmaris selimiye otelleri, marmaris selimiye pansiyon, marmaris selimiye apart, marmaris selimiye muğla gibi anahtar kelimelerle aramalar yapıp yer temin edebilirsiniz.

Selimiye Marmaris, arsa yatırımcıları içinde oldukça güzel yatırımlık avantajlar sunmaktadır. İmara uygun deniz manzaralı arsalar uygun fiyatlara alıcılarını beklemektedir. Köyler için, kaçak yapılaşmayı engellemek ve kriterlere uygun olan emlakların yasal inşaat hakkını elde ettiği ve yapılacak inşaatın da; sadece belirtilen ölçülere uygunluğu ile geçerli olacak şekilde "Geçiş Dönemi Yapılanma Koşulları" adı altında yeni yasal düzenleme yapılmıştır. Ümit ederiz ki bu uygulama ile köylerimiz daha derli toplu imar düzenlemesi altında gelişirler. Bu uygulamalar ile selimiye marmaris harita düzenlemesi yeniden yapılacağa benzemektedir.

Satılık Selimiye yatırım avantajlarını kaçırmamanızı tavsiye eder, sizleri de en yakın zaman içerisinde köylerimize bekler bu güzellikleri yaşamanızı isteriz...

http://www.selimiyesatilikarsalar.com

# # #

Marmaris, Selimiye, Söğüt, Bozburun, Turgut, Hisarönü, Orhaniye, Datça, Gökova gibi doğa harikası bölgelerimizdeki satılık arsaları pazarlamaktayız.
selimiyesatilikarsalar.com
End
Email:***@selimiyesatilikarsalar.com Email Verified
Phone:+905313107787
Zip:48700
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share