Click to Share
 

Filter News
Show All Results
News By Country
Turkey Remove
-Istanbul Remove
--Kadikoy Remove
News By Industry
None Found
News By Tag
None Found
News By Subject
None Found


September 2016
TuMoSuSaFrThWe
27262524232221

Public Company News

Business Press Releases

Kadikoy Latest News (Istanbul, Turkey)

+ Alert
+ Feed
Exclusive News
Topics Locations Industries Dates

320 views, By SERAS
Kredi kartı taksitlendirme isn't hard online credit-based credit card solitions. This particular credit-based credit card approach make use of 3 dimensional security precautions. The swift credit-based credit card create fitting exercise.
708 views, By Mide Hastalıkları
Mide Hastalıklarından Reflü ile ilgili aradığınız her şeyi bulup tartışabileceğiniz her şey burada.
291 views, By Mert E.
www.anneysen.com’dan 8 Mart Kadınlar Gününde Kadın Yaşamıyla ilgili Önemli İpuçları Kadın olmak, hayatın birçok alanında farklı roller getiriyor.
1481 views, By PLATO HABER
Doğum ‘an’ları da her anne-baba için ‘en özel’ mutluluk anları. Doğum fotoğrafçılığını, mesleğin uzman ismi fotoğrafçı Sema Korkmaz ile konuştuk.
1734 views, By Sema Korkmaz Photography
Dünyaya ilk bakış, ışıkla ilk tanışma, ilk göz kırpıştırmalar, ilk nefes alış, anne ve babanın duygularının ifadesizleştiği ve herşeyin sevgi dolu bakışlarla özetlendiği o an: Doğum.
826 views, By Erdil Baykan
AB Teknik Çeviri Hizmetleri Avustralya'da faaliyet gösteren proof-reading firmaları ile ortak çalışma yapmaktadır. Tarafımızca yapılan çeviri hizmetlerinin yanında düzeltme okuması ek hizmetleri de sunmaktayız.
315 views, By Mert E.
Ofiste olan her şey için bilgisayarın başından kalkmak zorunda olmak çok can sıkıcı. Hem zaman kaybı hem de konsantrasyonu olumsuz etkiliyor.
1684 views, By Turkey Yellow Pages
Odüllü mobil uygulaması, yapılan arama meşgul olduğunda veya cevaplanmadığında, arama yapan kişiye aynı bölgedeki benzer firmaları otomatik olarak göstermektedir.
1265 views, By Stradiji Akademi
Promosyon Ürünleri arasında promosyon usb bellekler cip kalitelerine, Dış koruyucularının kalitesine ve Garanti sürelerinin uzunluğuna GÖRE Kabaca sıralanırlar.
1176 views, By Stradiji Akademi
İnsanlar ne yazık ki bazen ufak hesaplar yapmayı çok sever. Bir AVM’ye gidilir ancak masraf olmasın diye bir şey almak istenmez. Oysa ki oraya kadar giderken yakılan benzin parası hesaba katılmaz.
1028 views, By Stradiji Akademi
...Bu anlamda Budget Star modelimiz 1.000+ adetlerde ve 512 Mb. kapasiteli siparişlerde kişiselleştirme seçenekleri opsiyon olarak tutulduğunda *3,36 €+KDV gibi dikkat çekici bir fiyata sahip...
1860 views, By Stradiji Akademi
Milyarlarca yıl önce, yeryüzünün derinliklerinde yüksek ısı ve basınç altında kısa, stabil ve güçlü bağlarlarla bağlanmış karbon atomlarının bir araya gelmesi ile oluşan elmas, her biri diğerinden farklı..
534 views, By Stradiji Akademi
Anneler Günü kadar eski olmasa da en az onun kadar değerli olan ve her yıl bir çok ülkede aynı veya değişik zamanlarda kutlanan Babalar Günü Türkiye’de de her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanmaktadır.
1430 views, By sahibinden.com
sahibinden.com, one of the most popular websites among Turkish internet users, has ranked Number 11 on Deloitte Technology Fast500 EMEA.
1687 views, By sahibinden.com
sahibinden.com has ranked 3rd place among 50 fastest growing technology companies in Deloitte Technology Fast50 program
1408 views, By İdealist.com.tr
Küreselleşen dünyada iletişim kurabilmenin yolu, artık insanlığın ortak iletişim dili olan İngilizce’yi ileri düzeyde bilmekten geçiyor.
2906 views, By sahibinden.com
sahibinden.com collaborates with Turkcell in mobile payment systems for its “Booster” services. “Boosters” that increase the visibility of online classifieds, can now also be purchased through mobile phones, using mobile payment.
1734 views, By Yeditepe University
It has been discovered recently in Turkey that Ludwig van Beethoven was inspired by a Mevlevi piece for his Chorus of Dervishes in his incidental music The Ruins of Athens. The music was written in 1811 for the dedication of a new theater at Pest.
1162 views, By idealist
İdealist Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Avrupa’da eğitim almak isteyen Türk öğrencilere ve profesyonellere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti sunmak üzere 1999 yılında kuruldu
1180 views, By www.ceviritercume.org
Çeviri Bürosu | Tercüme Bürosu ingilizce almanca fransızca medikal teknik ticari hukuki ceviri tercume büroları istanbul tercüme
3224 views, By sahibinden.com
Turkey’s #1 classifieds and e-commerce platform sahibinden.com has appointed Hakki Arikan as the new Marketing Manager responsible for both consumer and business segments.

Page:
  • 1
Page updated every 30 minutes


Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share