Canyon posiluje svou pozici na českém trhu

V roce 2021 společnost Canyon prodala v Česku přes 77 tisíc kusů produktů. Na konci roku 2022 společnost plánuje zvýšit tento objem o 44 %.
 
PRAGUE - June 16, 2022 - PRLog -- Značka spotřební elektroniky Canyon pokračuje v aktivním rozšiřování prodeje v evropských zemích: společnosti počítá v letošním roce s výrazným růstem poptávky v tomto segmentu.

Značka Canyon zahájila svou činnost v Nizozemsku v roce 2003. V průběhu 19 let se stala plnohodnotnou značkou elektroniky a v současnosti má v Evropě 16 poboček a její výrobky se prodávají ve více než 26 zemích. Společnost nabízí širokou škálu mobilního a PC příslušenství, wearables a herních periferií.

V roce 2021 společnost Canyon prodala v Česku přes 77 tisíc kusů produktů. Na konci roku 2022 společnost plánuje zvýšit tento objem o 44 %. V rámci své strategie pro příští rok Canyon plánuje vývoj následujících kategorií: chytré hodinky, sluchátka a headsety, PC-příslušenství a powerbanky. Značka plánuje další rozvoj byznysu prostřednictvím strategických aliancí a silné přítomnosti na online i offline trzích.

Jak uvedl Dmitrij Romanenko, Business Development Director Canyon, „Program na přivedení nových partnerů je klíčovou součástí obchodního modelu nepřímého prodeje v regionu EMEA, který zahrnuje Střední a Východní Evropu. Spolupráce s našimi zákazníky a podpora maloobchodních partnerů pro nás byly vždy na prvním místě" — toto děláme s cílem zvýšit úroveň spokojenosti zákazníků, rozšířit zónu marketingového pokrytí a zvýšit podíl regionálních prodejů.

„Silnými stránkami společnosti Canyon je dostupnost širokého produktového portfolia, přiměřené ceny a aktivní marketingové a PR-podpory. Máme v plánu získat silnou a stabilní pozici na trzích v Evropě mezi B-značkami tím, že poskytneme uživatelům cenově dostupné produkty nejvyšší kvality." – Elena-Tokar, Marketing Director Canyon.

Značka Canyon již spolupracuje s největšími distributory, regionálními prodejci a oblíbenými internetovými obchody. Výrobky Canyon jsou certifikovány, mají veškerou potřebnou dokumentaci a označení.

https://czech.canyon.eu/
End
Email:***@asbis.com Email Verified
Tags:Consumer Electronics
Industry:Consumer electronics
Location:Prague - Czech - Czech Republic
Subject:Earnings
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse



Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share