Nowy blog dla rodziców dzieci mających problemy z matematyką

By: matematykadladzieci.com
 
WARSAW, Poland - Dec. 1, 2020 - PRLog -- Twoje dziecko ma kłopoty na lekcjach matematyki, a Ty nie wiesz, jak mu pomóc? Chciałbyś pomóc mu zrozumieć zasady i twierdzenie matematyczne, ale od Twojego kontaktu z nimi minęły całe lata? No i nie wiesz, gdzie podziały się Twoje zeszyty, a z notatek dziecka nie możesz już nic zrozumieć?

Pomożemy Ci z matematyką Twoich dzieci! Wspomożemy w zagadnieniach, z którymi największy problem mają dzieci w najróżniejszym wieku i sprawimy, że zrozumiecie je oboje! Jakie dokładnie kwestie będziemy tam poruszać?

1.      Artykuły edukacyjne o matematyce dla dzieci i ich rodziców

Na tej stronie znajdziesz przede wszystkim informacyjne wpisy o matematyce, które przydadzą się nie Twojemu dziecku nie tylko po to, by zaliczyć klasówkę czy zdać do następnej klasy, ale raczej:

• rozwiną jego zrozumienia co do całego zagadnienia, tak, że będzie ono samo mogło rozwiązywać bardziej skomplikowane zadania dotyczące tego zagadnienia, które pojawią się w przyszłości

Dlaczego tak ważne jest dobre zrozumienie matematyki już od pierwszych lat nauki? Przede wszystkim dlatego, że program szkolny z matematyki bazuje na pogłębianiu swojej wiedzy, cały cykl nauki jest ściśle powiązany ze sobą.

Wręcz przeciwnie! Matematyka zawsze bazuje na podstawach, których uczymy się już w najmłodszych latach dziecięcych. Bo jak tu rozwiązywać trudniejsze zagadnienia, jeśli nie opanowaliśmy tabliczki mnożenia lub jak zacząć rozwiązywać zadania z funkcją kwadratową, jeśli problem sprawia nam potęgowanie?

2.      Edukacyjne gry matematyczne dla dzieci

Matematyki można nauczyć się nie tylko w szkole i na lekcjach, lecz nawet przez gry i zabawy. Co więcej, takie „lekcje" przeprowadzane w „prawdziwym życiu" będą dużo lepiej zapamiętane przez Twoje dziecko niż te formalne, w szkolnej ławce. Każdy z nas, nawet dorośli, zapamiętujemy koncepty lepiej, jeśli widzimy ich zastosowanie na własne oczy.

3.      Ciekawostki o matematyce

Dlaczego ciekawostki miałyby pomóc Twojemu dziecku w lepszym zrozumieniu matematyki? Dowiedziono, że dużo łatwiej zapamiętujemy fakty i zagadnienia, które są dla nas interesujące. Jeśli pojawi się nawet cień zainteresowania, jest szansa, że temat zostanie zgłębiony w szczegółach i może lepiej utrwalić się w naszej pamięci długotrwałej. A stąd już tylko krok do zbudowania mocnych podstaw dla późniejszej nauki!

Zaglądaj do nasz blog regularnie i korzystaj z metod nauki, które działają!

Nie martw się, właśnie znalazłeś odpowiedź na swoje problemy! Na naszym nowym blogu http://matematykadladzieci.com/ będziemy publikować artykuły właśnie dla takich rodziców jak Ty!

Contact
Daniel Brown
***@gmail.com
End
Email:***@gmail.com
Tags:Matematykadladzieci.com
Industry:Education
Location:Warsaw - Warsaw - Poland
Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share