Solucan Gubresi – Kırmızı Kaliforniya Solucanı

Türkiye'nin Önde Gelen Organik Sıvı Solucan Gübresi ve Kati Solucan Gübresi Üretim Tesisi Rivasol ® Tarım Resmi Sayfası. Rivasol ® Organik Solucan Gübresi, Faydaları, Fiyatları, Gübreleme Önerileri
 
ISTANBUL - Nov. 5, 2020 - PRLog -- Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir başarı için kurumsallaşmanın daha da önem kazandığı bir ekonomi ve iş ortamında çalışmalarını ödün vermeksizin sürdürmektedir.

Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor.

Rivasol vermicompost company started producing and trading organic fertilizers for good agricultural practitioners in july 2015.
The turkish Pillar of our initiative offers worm gertilizer, which is in fully organic nature, to services to producers that performs food agricultural practices, provided throught international trade or by directly producing in the conuntry.

Dur head-office is in Edirne, Keşan and the worm farm and fertilizer production facility , is situated in ipsala/edirne/turkey.

As Rivasol ® we produce the following products in production facilities
created in 'Rivasol ®'s Ranch' that we have established in Kesan , Edirne:

Worm beds,
Red Californian worm and its eggs and the following obtained from these two species of worm
Rivasol ® natural solid worm fertilizer
Rivasol ® natural liquid worm fertilizer are produced.

Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) (https://www.rivasol.com.tr/kirmizi-kaliforniya-solucani-e...) , Organik Katı Solucan Gübresi ve Sıvı Solucan Gübresi (https://www.rivasol.com.tr/sivi-solucan-gubresi) üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş.
Rivasol ® Ailesi kurumsallaşma anlamında da çok önemli bir mesafe kaydetmiştir.

Contact
Rivasol
***@rivasol.com.tr
End
Email:***@rivasol.com.tr Email Verified
Tags:Solucan Gubresi
Industry:Agriculture
Location:Istanbul - Istanbul - Turkey
Subject:Companies
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share