Rozwiązania KWESTO dotyczące wyposażenia warsztatów i biur

By: www.kwesto.pl
 
 
Regał_zasuwany
Regał_zasuwany
WROCLAW, Poland - July 8, 2019 - PRLog -- Celem KWESTO jest pomoc w wyposażeniu magazynów, biur i zakładów produkcyjnych. Dzięki odpowiedniemu budżetowi i kilkunastoletniemu doświadczeniu firma była w stanie osiągnąć zamierzone strategie i cele. Firma stara się zaspokajać potrzeby klientów związane z wyposażeniem biur i warsztatów w najwyższej jakości sprzęt zwiększający ich produktywność.

Produkty i usługi oferowane przez KWESTO:

KWESTO może się pochwalić katalogiem ponad 12 000 produktów do magazynów i biur, od tych do zakładu produkcyjnego po podstawowy sprzęt biurowy. Linia produktów firmy obejmuje coś dla każdego procesu, od warsztatu po transport i biura.

•  Transport:

Dla ułatwienia transportu firma oferuje najwyższej jakości wózki transportowe, platformy i urządzenia zabezpieczające. Możesz znaleźć wózki paletowe, podwozia transportowe, wózki półkowe, wózki do przewożenia chemikaliów, wózki na narzędzia, wózki niskiego podnoszenia, wózki do przenoszenia skrzyń i beczek oraz wiele innych rodzajów wózków. W celu zapewnienia ochrony produktów i bezpieczeństwa pracowników w naszym asortymencie można znaleźć znaki bezpieczeństwa, wyposażenie i profile ochronne, a nawet bariery, kraty i ogrodzenia. KWESTO dostarcza również produkty, takie jak pasy, stoły podnoszące, dźwigi warsztatowe, wózki załadunkowe i podnośnikowe oraz inne wyposażenie dodatkowe.

Magazyny:

Magazyny wymagają różnorodnego sprzętu w codziennym użytkowaniu, od tego do przechowywania produktów do ich pakowania i zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. W KWESTO można znaleźć wszystkie urządzenia i produkty, takie jak kontenery, szafki, systemy regałów i półki, skrzynie, beczki i kontenery transportowe, pojemniki do przechowywania oleju i różnych cieczy, produkty do konserwacji i czyszczenia, systemy rusztowań, mosty i drabiny i wiele innych.

Warsztaty:

Wyposażenie warsztatowe, takie jak biurka, akcesoria, sejfy, wózki montażowe, panele narzędziowe i szafki wiszące, taborety i krzesła robocze, maty do użytku przemysłowego, plastikowe półki i szafki warsztatowe itp. są dostępne w KWESTO. Można również znaleźć materiały i sprzęt do pakowania i sprzedaży elektronicznej. Dostępne są również inne elementy wyposażenia warsztatów, m.in. elementy informacyjne.

Pomieszczenia socjalne:

Do pomieszczeń socjalnych, takich jak szatnie, przebieralnie itp. KWESTO dostarcza wszystko, począwszy od drobnych akcesoriów, takich jak papier toaletowy i ręczniki, po niezbędne wyposażenie, takie jak ławki i szafki. Linia produktów obejmuje produkty takie jak suszarki na pranie, szafki do przebieralni, ławki i szafki do szatni, regały i szafki plastikowe, stoły i krzesła, artykuły medyczne, wentylatory i wiatraki i wiele innych.

Tereny zewnętrzne:

W przypadku terenów zewnętrznych i rozbudowanych powierzchni komercyjnych, KWESTO przewozi nie tylko małe elementy architektury miejskiej, ale także znaki drogowe i sprzęt transportowy. Produkty do odśnieżania, akcesoria zewnętrzne, skrzynki pocztowe i popielniczki, stojaki rowerowe, garaże i kontenery do składowania, ławki parkowe i zewnętrzne, bariery parkingowe, poręcze i ogrodzenia, lustra drogowe i bezpieczeństwa oraz wiele innych produktów jest oferowanych przez firmę.

Wyposazenie biura:

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz do swojej przestrzeni biurowej, możesz to znaleźć w KWESTO. Biurka z regulacją wysokości, szafki, półki biurowe, krzesła i zestawy wypoczynkowe do poczekalni i wiele innych mebli jest dostępnych w ofercie firmy. Małe akcesoria i materiały biurowe, takie jak niszczarki, drabinki biurowe, sortowniki dokumentów, uchwyty i wiele innych produktów jest także oferowanych przez KWESTO.

Aby dowiedzieć się więcej o ich zróżnicowanej ofercie, możesz pobrać ich katalog z oficjalnej strony internetowej: https://www.kwesto.pl/.

O firmie:
KWESTO to renomowana nazwa w branży zaopatrzenia biur i zakładów produkcyjnych. Założona w 2000 r. w czeskiej Pradze, firma jest częścią międzynarodowej grupy TAKKT. W ramach samej grupy KWESTO działa jako niezależna organizacja handlowa, elastycznie reagując na potrzeby klientów, dostawców i rynku.

Media Contact
Księgarska 3, 51-180 Wrocław
kwesto@kwesto.pl
End
Email:***@kwesto.pl
Tags:Transport
Industry:Industrial
Location:Wroclaw - Dolnoslaskie - Poland
Subject:Services
Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
Trending News
Most Viewed
Top Daily News

Most Viewed
Top Daily News
PTC News

Jul 08, 2019 NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share