Najważniejsze wydarzenie biznesowe roku w Polsce

By: INTER-SERVICES SP. ZOO
 
WARSAW, Poland - April 15, 2019 - PRLog -- Nagrody Polish African Business Achievement Awards (PABAA) przyznawane są ikonom biznesu z Polski i Afryki za ich wybitne osiągnięcia.
Możliwość inspiracji i nauki od gigantów biznesu, dzielących się swoimi pomysłami oraz dających świadectwo efektów swojej pracy pojawi się 11 czerwca 2019 r.
Wydarzenie zaprezentuje synergię, rzucając światło na ludzkie osiągnięcia, pozwalając je zrozumieć. Laureaci opowiedzą w jaki sposób otworzyli drzwi, za którymi pojawiły się możliwości, projekty, inwestycje oraz nowe miejsca pracy.
Istotą jest zdobywanie wiedzy.
Istotą jest prowadzenie biznesu opartego na wiedzy.
To pierwsze spotkanie ikon biznesu z Polski i Afryki.
Po raz pierwszy, znajdą sie oni na tej samej scenie, w centrum uwagi, w ramach tego samego programu.
Po raz pierwszy, wszyscy razem zostaną uhonorowani. To rzeczywiście historyczne osiągnięcie!
To jest PABAA. Taka jest PABAA.

Organizatorami tej platformy są Polska Afrykańska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Callisto Films.

„Jestem dumny, że mogę uczestniczyć w łączeniu narodów oraz firm w niespotykanym dotychczas stylu, z udziałem tak wybitnych osobistości. Dla mnie jest to intuicyjnie logiczne, ponieważ kocham zarówno Polskę, jak i Afrykę. Moja matka jest Polką, ojciec pochodzi z Demokratycznej Republiki Konga. Poza tym posiadam dobre relacje z najbardziej znanymi ludźmi biznesu z Polski i Afryki. Chciałbym również podkreślić, że jestem przekonany, iż Jan Kulczyk, były Honorowym Prezesem Polsko Afrykańskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, gdyby żył, byłby dumny z naszej inicjatywy"- wyjaśnił Philip Mibenge, Prezes Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.

„Odpowiedź naszych laureatów - ikon biznesowych z Afryki i Polski była zadziwiająco dobra. Dowodzi to ich pełnego zrozumienia istoty naszego wydarzenia. Chcą, aby PABAA osiągnęła sukces", powiedział Masaud Khan, Prezes Callisto Films.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się wieczorem w trakcie uroczystej kolacji, występów muzycznych, tańców i będzie nagrywana, a następnie prezentowana w kanałach telewizyjnych w 11 krajach. Zaś  po południu odbędzie się forum inwestycyjne, gdzie zaprezentowane zostaną projekty potencjalnym inwestorom.
Ceremonia wręczenia nagród oraz Forum inwestycyjne odbędą się w Warszawie, w penthousie najwyższego budynku apartamentowego Unii Europejskiej – "Złota 44".

http://www.paig-pacc.com/PL/

Contact
INTER-SERVICES SP ZOO
***@inter-services.com.pl
End
Email:***@inter-services.com.pl Email Verified
Tags:PABAA
Industry:Media
Location:Warsaw - Mazowieckie - Poland
Subject:Events
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share