Najpopularniejsze ninjutsu w Naruto Online

Moim ulubionym anime jest Naruto, uwielbiam postacie w niej występujące. Atutem Naruto jest przede wszystkim fabuła, która mówi o tym, aby nie poddawac się i cenić swoich kompanów.
By: OASIS GAMES
 
BEIJING - Nov. 7, 2017 - PRLog -- Grając w grę Naruto Online mogłem odświeżyć sobie całą historię ulubionego anime.

W Naruto przewija się niezliczona ilość potężnych ninja, gdyby ich umiejętności dostępne były w prawdziwym świecie, to które byłyby najprzydatniejsze? Oto lista najpraktyczniejszych umiejętności ninjutsu.

1. Orochimaru -Transmigracja

Po latach badań pojął zakazaną technikę transmigracji duszy do innego ciała, w ten sposób Orochimaru może uniknąć śmierci ze starością. Planuje on atak na Konohę, aby całkowicie ją zniszczyć. W tym celu sprzymierza się z Sunagakure przed Egzaminami na Chūnina.

2. Utakata

Utakata korzystał z baniek mydlanych. Walczył w taktyczny i ostrożny sposób. Jego moment reakcji był niezwykle krótki. Używał wielu zaawansowanych technik. Był utalentowanym i młodym shinobi.

3. Shisui Uchiha

Był w posiadaniu Mangekyō Sharingan, którym potrafił wykonać najpotężniejsze genjutsu w swoim klanie Uchiha. Narzucało ofierze cel, do którego mogła dążyć przez całe swoje życie.

4. Drugi Tsuchikage (Mū)

Umiejętności Uwolnienia Pyłu, były tak wielkie, że liderzy Zjednoczonych Sił Shinobi podjęli decyzję o wysłaniu Ōnokiego, aby ten zmierzył się z nim. Mū stwierdził, że liczebność nie ma dla niego znaczenia z powodu natury jego technik, pomimo konfrontacji z niemal całą Czwartą Dywizją w tym samym czasie.

5. Czwarty Kazekage

Używał mocy "elementu magnetyzmu" przemieniając swoją czakrę w siłę magnetyczną pozwalając tym samym na kontrolę nad wybranym metalem.


Polskie Gry MMORPG>> http://naruto.oasgames.com/pl/

Media Contact
OASIS GAMES
***@oasgames.com
010-85283135
End
Email:***@oasgames.com
Tags:Orochimaru, Shisui Uchiha, Mmorpg Gry
Industry:Games
Location:Beijing - Beijing - China
Subject:Projects
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
naruto pl PRs
Trending News
Most Viewed
Top Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share