Przedstawienia stworzeń towarzyszącym legendarnej trójce

By: OASIS GAMES
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* Naruto
* Gamakichi
* MandA

Industry:
* Games

Location:
* Beijing - Beijing - China

Subject:
* Events

BEIJING - Oct. 25, 2017 - PRLog -- Zacząłem ostatnio grać w grę online Naruto, gra nazywa się Naruto Online i jest w pełni oparta na oryginalnym anime. Posiada również identyczne co w mandze postacie, sceny, historię i tła. Uwielbiam tę grę i polecam ją wszystkim innym!

Każdy Sannin przywołuje wielką bestię: Jiraiya - Gamabuntę, Tsunade Katsuyu - królową ślimaków, Orochimaru - Mandę. Dziś mamy okazję do przedstawienia wam stworzeń towarzyszącym legendarnej trójce.

1. Gamakichi

Gamabunta jest ogromną, czerwoną ropuchą. Jego oczy mają poziome źrenice. Gdy pokaże język, widać w nim rząd srebrnych, okrągłych kolczyków. Na ciele Gamabunty widnieją liczne blizny, które pokazują nam, że stoczył, w swoim życiu, już wiele groźnych walk. Jego ciało okrywa fioletowe kimono. Gamabunta ma przypasane do boku tanto, którego klinga i pochwa są wykonane z drewna. Jego odwieczną "towarzyszką" jest fajka, którą zawsze ma ze sobą.

2. Manda

Był największym wężem w całym uniwersum, górował nad budynkami, drzewami i dużymi formacjami skalnymi. Ze względu na swoją długość blisko 100 metrów, był większy niż Gamabunta i Katsuyu. Z łatwością owinął się wokół Katsuyu i otworzył paszczę na tyle szeroko, by połknąć w całości Gamabuntę. Jego ciało pokrywały purpurowe łuski z czarnymi znakami idącymi od głowy w dół ciała. Miał potężne kły służące do wprowadzania jadu w ciało ofiary i zielone oczy.

3. Katsuyu

Jest stworzeniem o wysokim wzroście, równie wysokim co największy budynek w Konoha. Jest jednoczesnie największym przywołanym w całym uniwersum Naruto. Głównie jest koloru białego z trzema niebieskimi paskami, które rozchodzą się pionowo w dół na środku i bokach jego ciała od głowy, zwężając się przy ogonie. Jej czułki mają lekki odcień szarości na nich, a także ma dwie zmysłowe macki po obu stronach pyska.

Naruto Gry Online >> http://naruto.oasgames.com/pl/

Media Contact
OASIS GAMES
***@oasgames.com
010-85283135
End
Email:***@oasgames.com
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share