Klan Uzumaki w Polskie Naruto Online

Klan Uzumaki nie posiada wielu członków jednak jego historia w Naruto jest bardzo długa. Oprócz samego Naruto, wszyscy z klanu Uzamaki posiadają czerwone włosy.
By: OASIS GAMES
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
Naruto Gry
Klan Uzumaki
Mito Uzumaki

Industry:
Games

Location:
Beijing - Beijing - China

Subject:
Events

BEIJING - Aug. 15, 2017 - PRLog -- Ostatnimi czasy zacząłem grać w grę mmorpg opartą na motywie Naruto. Gra posiada świetną grafikę, tła i postacie oraz jest wierną adaptacją oryginalnej anime. Najistotniejszymi jej elementami jest kolekcjonowanie i szkolenie ninja. Jeżeli jesteś fanem Naruto, to z pewnością nie zawiedziesz się na tym tytule.


Niegdyś klan zamieszkiwał Kraj Wiru, jego członek Asura specjalizował się w technikach pieczętowania. Klan Uzumaki i Senju byli dalekimi krewnymi, jednak ich stosunki były zawsze bardzo dobre. Wielu ninja w Konoha wciąż posiada znak klanu Uzumaki. Klan te posiada niezwykle silną czakrę, która jest nawet zdolna do powstrzymania ogoniastej bestii.


Mito Uzumaki

Żona Hashiramy Senju, pierwsza dziewięcioogoniasta jinchuuruki. Specjalizuje się w pieczętowaniu, potrafi kontrolować dziewięciogoniastego, posiada też ogromną wiedzę.

Kushina Uzumaki

Matka Naruto, żona Czwartego Hokage, podobnie jak Mito specjalizowała się w technice pieczętowania. Również potrafiła kontrolować czakrę ogoniastej bestii. Była również drugą dziewięcioogoniastą jinchuuruki.

Naruto Uzumaki

Naruto Uzumaki, o tej postaci nie trzeba mówić wiele. Trzeci dziewięcioogoniasty jinchuuruki inkarnacja Asury, jednak w odróżnieniu od innych z klanu, posiada blond włosy.

Karin Uzumaki

Niegdyś podwładny Orochimaru, potem towarzysz Sasuke. Posiada niezwykle silną czakrę i inteligencję. Pozwala przywracać zdrowie swoich towarzyszy.

Nagato Uzumaki

Kiedy był mały jego oczy zostały zamienione na rinnegan. W późniejszym czasie stał się lliderem Akatsuki. Kotrolował Sześć Ścieżek Paina, jego losy były niezwykle tragiczne.

Uzumaki Himawari, Boruto Uzumaki

Himawari Uzumaki, młoda obywatelka Konohagakure, członkini klanu Uzumaki oraz potomkini klanu Hyūga. Chociaż boi się przemocy, to jednak jest bardzo rozsądną dziewczynką. Boruto i Naruto są do siebie bardzo podobni, obaj uwielbiają wagarować i rozrabiać, mimo to są niezwykle utalentowani.

Naruto Gry Online>> http://naruto.oasgames.com/pl/

Media Contact
OASIS GAMES
***@oasgames.com
010-85283135
End
Email:***@oasgames.com
Tags:Naruto Gry, Klan Uzumaki, Mito Uzumaki
Industry:Games
Location:Beijing - Beijing - China
Subject:Events
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share