NAKIVO bir lider Kanadalı dağıtımcı için Yakın Anında VM Afet Kurtarma sağlar

Bartle & Gibson - Batı Kanada'nın önde gelen Endüstriyel su tesisatı ve ısıtma ve elektrik dağıtıcısı - artık VMware sanal makineleri korumak için NAKIVO kullanır.
By: Bartle & Gibson
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
VM backup
VM replication
NAKIVO

Industry:
Software

Location:
Campbell - California - US

CAMPBELL, Calif. - Aug. 26, 2015 - PRLog -- NAKIVO A.Ş. bugün Bartle & Gibson kendi VMware çevreyi korumak için NAKIVO’u seçtiğini duyurdu.
Şimdi Batı Kanada'nın önde gelen Endüstriyel su tesisatı ve ısıtma ve elektrik dağıtıcısı, Bartle & Gibson müşterileri ve tedarikçileri ile ilişkileri odaklanmak istedim iki Kanadalı işadamları tarafından kurulmuştur. Victoria, BC, Vancouver, BC Cecil Gibson 1944 Charlie Bartle, her kendi kentte bir mağazaya başladı ve Bartle & Gibson ilk kez kapılarını açtı. 1951 Edmonton içinde bir şube açılması ile, şirketin ilk genişleme oldu.
Bugün Bartle & Gibson 3 ana dağıtım noktaları tarafından sağlanan Batı Kanada genelinde yayılmış 31 şubesi oluşur. Bartle & Gibson müşterileri daha fazla bilgi için 1944 ziyaret www.bartlegibson.com  beri güven gelmiş özel sektöre ait,% 100 Kanadalı kurum olmaya devam ediyor.
Bartle & Gibson'ın IT altyapısı tamamen sanallaştırılmış. "Bizim VM'lerin yarımı Sunray terminallerini kullanılarak erişebilir sanal masaüstleridir. Alanlar için çok tozlu ya da PC'ler için tehlikelidir," Bartle & Gibson  BT Uzmanı Jonathan Bowerman diyor. "Diğer yarısı bizim mail ve iç mesaj sunucuları, bizim bordro sunucusuna bizim belge yönetimi sunucusu olarak kritik iş sunucuları ve diğerleri'.
Veri koruması açısından, Bartle & Gibson operasyonel iyileşme ve VMware sanal makineler için felaket kurtarmasını gerektirir: "Kullanıcıların posta sunucuları için saatlerce sabırsızlanıyor çünkü biz bir çevrimdışı yedekleme ve kritik sunucular için hem bir bekleme yineleme hem  kurtarma gerekli ve bizim de bir felaket VM ana bilgisayar kaybından kurtarmak için bir yola ihtiyacımız vardı için, "Jonathan diyor.
Bartle & Gibson'ın önceki VM veri koruma çözümü çalıştı ... teoride. "Aslında o zar zor çalıştı," Jonathan diyor. "Bu, hata eğilimli, yavaş seçici ve güvenilmez oldu. Biz bizim zaman götürmek ve BT hızla hizmetleri geri sağlayacak olmaz bir yedek bulmak zorunda. "
Neredeyse anında felaket kurtarma için - NAKIVO hızlı operasyonel kurtarma VM yedekleme yanı sıra VM kopyaları oluşturma sağlayan bir all-in-one bir çözümdür. "Online yorumlar, olumlu fiyat herhangi bir özgür olmayan VM yedekleme kıyasla mükemmel ve destek personeli Sorularıma cevap vermekte yardımcı oldular," Jonathan diyor. NAKIVO tüm VMware VM yedekler ve depolama alanından tasarruf etmek sıkıştırılmış ve deduplicated biçimde saklar. Ürünün tarafından oluşturulan VM kopyaları program veya ad hoc kaynak VM ile senkronize edilir düzenli VMware VM vardır. All-in-one NAKIVO'ın yeteneklerine ek olarak, Jonathan ayrıca veri kurtarma üründe mevcut seçeneklerin çeşitli takdir:
Anında VM Kurtarması: Bireysel VM anında sıkıştırılır ve deduplicated VM yedekleme doğrudan (boot) çalıştırılabilir. Bu şekilde kurtarma yedekleme dosyaları geri yükleme tam beklemeden, saniyeler içinde yapılabilir.
Anlık Nesne Kurtarması: Microsoft Exchange ve Microsoft Active Directory nesneleri anında göz aradı ve sağ ürünün web arayüzünde, sıkıştırılmış ve deduplicated VM yedekleme doğrudan elde edilebilir.
Anlık Dosya Kurtarması: Bireysel dosya ve klasörleri, hem Windows tabanlı ve Linux tabanlı VM anında göz aradı ve sıkıştırılır ve deduplicated VM yedekleme doğrudan elde edilebilir.
Anlık Felaket Kurtarması: VM kopyaları düzenli VMware VMs Çünkü, onlar sadece bir anlık felaket kurtarma sağlamak için açık olabilir.
NAKIVO şimdi Bartle & Gibson sanal çevreyi korur. Kritik VM kopyaları neredeyse anında felaket kurtarma sağlarken VM yedekleme, hızlı operasyonel kurtarma etkinleştirir.
"Çoklu kurtarma katmanları bize belge yönetim sunucusu kullanmaya başlamak yerine yıldır depoda saklayarak eski kağıt geri dönüşüm için izin!" Jonathan diyor. "Toptan zamanda para ve uzay da paradır! Son birkaç yıl içinde biz elektronik, güvenilir (ve düzgün yedeklenen) doküman yönetim çözümü alarak kaydettiğiniz alan miktarı onlarca bin dolar için kolayca yeterlidir.
Benim ekibim şahsen kaydedilen zaman ayda onlarca saattir. Bu kesintiler, kullanılamaz BT desteği (kullanıcılarımızın açısından) on saat olduğunu unutmayın ve bize nedeniyle biz hakkında uyardı değildi geçersiz yedekleme garip ve ezoterik iyileşme ile mücadele, ya da kötü sıfırdan başlamak zorunda. NAKIVO Ekran Doğrulama bizim yedekleri gitmek için hazır ve kolayca önyüklenebilir olduğunu biliyorum. "
Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki web sitemizi ziyaret edin www.nakivo.com.
Bize Ulaşın: Yana Petrenko, MARCOM Müdürü / yana.petrenko@nakivo.com / +1 408 916 5955

Contact
Yana Petrenko
***@nakivo.com
End
Email:***@nakivo.com Email Verified
Tags:VM backup, VM replication, NAKIVO
Industry:Software
Location:Campbell - California - United States
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
NAKIVO PRs
Trending News
Most Viewed
Top Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share