NAKIVO Q1 2015 Sonuçlarını Açıkladı: 102 Ülkelerde 800+ Bayiler ve 5,500+ Müşteriler

NAKIVO Q1 2015 için etkileyici gelir, ortağı ve müşteri sonuçları ile VMware veri koruma ve bulut yedekleme pazarında yüksek bir büyüme oranı tutar.
By:
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* VM backup
* VM replication
* Data Protection
* Disaster Recovery
* NAKIVO

Industrys:
* Software
* Technology

Location:
* Campbell - California - US

CAMPBELL, Calif. - April 22, 2015 - PRLog -- NAKIVO A.Ş., VMware ortamları için en hızlı büyüyen sanallaştırma ve bulut yedekleme yazılımı şirketi, bugün 2012 yılında NAKIVO Backup & Replication başlatılmasından beri büyümenin yeni bir rekor çeyreğini açıkladı.TechTarget tarafından 2015 yılında hakkında duyacağınız Top 10 Sanallaştırma başlatılması olarak adlandırılan ve CRN tarafından 2015 yılının Top 20 Havalı Cloud Computing Satıcıları olarak adlandırılan, NAKIVO bulut sağlayıcıları, işletmeler, KOBİ'lerve özel /halk bulutlar içinVMware ortamları yerinde ve dışında çoğaltmak  ve yedeklemek için daha verimli ve az maliyetli, daha güvenilir, yeni etkili bir bir yol sağlamaktadır.

Müşteriler: NAKIVO küresel varlığını genişletmeye devam ediyor ve dünya çapındamüşteri tabanı 5,500 müşterileri aşmıştır.Q1 2015 yılında NAKIVO,Q12014 göre% 84 daha fazla müşteri kazandı.  Yeni müşterilerin çoğu EMEA bölgesi nden (% 53) gelirken  % 17 Asya-Pasifik’ten,ve başka 30% Kuzey ve Güney Amerika’dan geldi . Q1’de  yeni müşteri siparişleri ile NAKIVO ilk kez Slovakya, Macaristan, ve Suudi Arabistan, Guadeloupe, ve Vietnam'a yayınlandı.

Çözüm Ortakları: Q1 2015 yılında, 70'in üzerinde çözüm sağlayıcıları NAKIVO Ortak Programı na katıldı ve şimdi kendi kurumsal ve KOBİ müşterilerine NAKIVO ürünlerini sunuyoruz. Şimdi NAKIVO’nun Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya-Pasifik genelinde 102 ülkeden 800'ün üzerinde yazılım çözümü sağlayıcıları vardır.

Bulut Sağlayıcıları: NAKIVO Bulut Sağlayıcı Programı yönetilen hizmetler, bulut, ve barındırma sağlayıcılarınamüşterilerine Backup-as-a-Service (BaaS), Replication-as-a-Service (RaaS), and Disaster Recovery-as-a-Service (DRaaS) tanıtmak için olanak  sunar. Q1 2015 yılında, NAKIVO nitelikli Bulut Sağlayıcıları sayısını 77'ye arttırdı.

Gelir: Q1 2015 yılındagelirin çoğu (% 50)  EMEA bölgesinden geldiğinde  25% Asya-Pasifik’ten geldi, ve% 25, ​​Kuzey ve Güney Amerika’dan geldi.

Ürün Bültenleri: NAKIVO Backup & Replication v5.5 Q1’de ekleyerek piyasaya sürülmüştür:

- Microsoft Active Directory için Anında nesne kurtarma

- Öncesi ve Sonrası İş Script Yürütme

- Yedek depoları için Özelleştirilebilir veri sıkıştırma düzeyleri

- Ayırma ve programa yedek depoları ekleme yeteneği (D2D2T yedekleme için daha iyi destek)

- VMware TCMB hatalar için kullanıcı yapılandırılabilir hata işleme

- VMware CBT (bazı durumlarda daha iyi davranış) tarafından sağlanan çift kontrol verilerine yeteneği

- Linux tabanlı taşıyıcıları üzerinde çalışanVM iSCSI SAN desteği

"We are pleased with our growth rate and global expansion in Q1, as more and more SMBs, enterprises, and cloud providers begin to appreciate the benefits of a fast, reliable, and affordable VMware data protection provided by NAKIVO," said Bruce Talley, CEO and co-founder of NAKIVO.

Şirket: NAKIVO patlayıcı büyüme hızı ve VMware veri koruma ve NAKIVO ‘yu 2015 duyacağınız Top 10 Sanallaştırma başlatılmasından biri olarak adlandıran TechTarget tarafından tanınan bulut yedekleme pazarında sunduğu olağanüstü ürün ve NAKİVO’yu 2015 yılında ve CRN Magazine tarafından CRN tarafından  Top 20 Havalı BulutBilgisayar Satıcılarının biriolarakkabul edilmiştir.

"Biz bizim büyüme oranı ve Q1’de küresel genişlememizden memnunuz çünküdaha fazla KOBİ'ler, işletmeler ve bulut sağlayıcıları NAKIVO tarafından sağlanan hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı VMware veri koruma faydalarını takdir etmeye başlar" ,CEO ve NAKIVO kurucularından biri Bruce Talley dedi.

KAYNAKLAR

•          Genel Bakış: www.nakivo.com/VMware-VM-backup-replication-recovery-software.htm

•          Veri Sayfası: www.nakivo.com/Resources/NBR-DS.pdf

•          Bulut Yedeklemesi: www.nakivo.com/vmware-cloud-backup-as-a-service.htm

•          Başarı Öyküleri: www.nakivo.com/success-stories.htm

•          Deneme İndirmesi: www.nakivo.com/en/VMware-Backup-Free-Trial.htm

NAKIVO HAKKINDA

Silikon Vadisi merkezli, NAKIVO 2012 yılında kurulduğundan beri kar yaptıran özel tutulan bir yazılım şirketidir. Birçok Fortune 1,000 şirket ve dünya çapında 72 ülkede 700’den fazla kanal ortakları dâhil olmak üzere 5,000’den fazla müşteri ile NAKIVO, VMware sanallaştırılmış ortamları için gelecek nesil veri koruma ürün serisini geliştirmekte ve pazarlamaktadır. NAKIVO, sunucu ileti bloklarına ve kuruluşlara VM verisini koruma ve içine, dışına ve buluta kurtarma olanağını sağlamak için hızlı, güvenli ve düşük maliyetli VM yedekleme ile çoğaltma çözümünü sağlamakta. NAKIVO ayrıca müşterilerine 50’den fazla barındırma, yönetilen bilgisayar ve bulut hizmetleri sağlayıcısına Hizmet Olarak VM Yedeklemesini, Hizmet Olarak Çoğaltmasını ve Hizmet Olarak Felaket Kurtarmasını oluşturma ve teklif etme olanağı sundu. NAKIVO, Amazon gibi kamu bulutlara sunucu ileti blokları bulut yedeklemesini ve hizmet sağlayıcılarına ve kurumsal müşterilerine çoklu kullanıcıyı sunabilecek ilk sanallaştırma yedekleme uzmanıydı. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki web sitemizi ziyaret edin www.nakivo.com.

Twitter'dan bizi takip edin: @NAKIVO

Facebook bize bağlanın: www.facebook.com/NakivoInc

LinkedIn'de bize katılın: www.linkedin.com/company/nakivo

Bize Ulaşın: Yana Petrenko, MARCOM Müdürü / yana.petrenko@nakivo.com / +1 408 916 5955

Contact
Yana Petrenko
***@nakivo.com
End
Email:***@nakivo.com Email Verified
Tags:VM backup, VM replication, Data Protection, Disaster Recovery, NAKIVO
Industry:Software, Technology
Location:Campbell - California - United States
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
NAKIVO News
Trending
Most Viewed
Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share