Firma DBT Świat jest dumna ze swojego miejsca w Katowicach wśród międzynarodowych inwestycji

Kiedy firma DBT Świat zdecydowała się otworzyć nowe biuro w Polsce, miała w planach tylko jedno miasto. Tym miastem były Katowice, które szybko okazały się odpowiednim miejscem dla nowych inwestycji oraz rozwoju firmy w Polsce.
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
Dragon International
Business
Services
Marketing

Industrys:
Marketing
Services

Location:
Warsaw - Warsaw - Poland

Subject:
Companies

WARSAW, Poland - Nov. 12, 2013 - PRLog -- Kiedy firma DBT Świat podjęła decyzję o otwarciu biura w Katowicach, międzynarodowe przedsiębiorstwo było już silne i odnosiło sukcesy. Znajdując miejsce na rynku dla jej unikatowych oraz innowacyjnych technik outsourcingowych, firma DBT Świat pomaga znanym polskim firmom pozyskiwać szerszą rzeszę klientów. Rozpoczynając działalność w Katowicach firma planuje dalszy rozwój w całym kraju.

W ciągu ostatnich kilku lat, Katowice rozwijały się, przez co stały się atrakcyjnym miejscem zarówno dla przedsiębiorców jak i turystów. Firma DBT Świat była świadkiem otwarcia nowej galerii, nowoczesnego centrum handlowego, które z całą pewnością wesprze zarówno branżę biznesową jak i rozwój turystyki

Firma DBT Świat jest jednym z wielu zagranicznych przedsiębiorstw, które w ciągu ostatnich kilku lat dostrzegły potencjał Katowic i nie bały się nowych inwestycji. Kluczowymi inwestorami są miedzy innymi amerykańska firma IBM, która w tym roku otworzyła w Katowicach odział handlowy, Duńska firma ING (posiadająca udziały Banku Śląskiego), która już od dwóch dekad ma tutaj siedzibę.

Szybki i efektywny rozwój oraz przebudowa Katowic są kluczowymi powodami, dla których przedsiębiorstwa planują nowe inwestycje. Firma DBT Świat jest jedną z nich.

“Powodem, dla którego firma DBT Świat zdecydowała się otworzyć biuro w Katowicach jest innowacyjność oraz modernizacja miasta w ciągu ostatnich 15-20 lat oraz oczywiste zapotrzebowanie na nasze usługi” - wyjaśnia współwłaściciel firmy DBT Świat.

“ W ciągu ostatnich kilku lat Katowice stały się domem dla wielu zagranicznych inwestorów. Stwarzanie nowych możliwości w szybko rozwijającej się metropolii to niezwykła szansa. Według firmy DBT Świat Katowice przeobraziły się w synonim biznesowego sukcesu, centrum, w którym odkryliśmy miejsce dla naszych unikatowych strategii pozyskiwania klientów. W ten sposób nasi klienci mają możliwość rozwoju oraz dotarcia do szerzej rzeszy odbiorców.”

W firmie DBT Świat jesteśmy ekspertami w dziedzinie sprzedaży i marketingu bezpośredniego. Branża stale się rozwija, dlatego właśnie my zawsze mamy oczy i uszy otwarte na nowinki. Wszelkie postępy i udoskonalenia są niezbędne, aby nasi klienci mieli pewność, że współpracują z najlepszymi.

Media Contact
Dragon International
***@dragoninternational.pl
07585672001
End
Email:***@dragoninternational.pl
Tags:Dragon International, Business, Services, Marketing
Industry:Marketing, Services
Location:Warsaw - Warsaw - Poland
Subject:Companies
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report Abuse
Trending News
Most Viewed
Top Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share