Noble Manhattan KoÇluk Okulu Artik TÜrkİye’de!

Avrupa’nın en büyük Koçluk Okulu Noble Manhattan, 13 Kasım’da Türkiye’de. 20 yıldır 27 ülkede koç yetiştiren İngiltere merkezli okul, özellikle kurumsal koçluk ve yönetici koçluğunda Dünya’nın en prestijli okullarından.
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* Koçluk
* Coaching
* Business

Industry:
* Coaching

Location:
* Turkey

Subject:
* Companies

Nov. 12, 2012 - PRLog -- Profesyonel Koçluk alanında Avrupa’nın en büyük Koçluk Okulu Noble Manhattan, 13 Kasım’da Türkiye’de faaliyete geçiyor. 20 yıldır 27 ülkede binlerce koç yetiştiren İngiltere merkezli Noble Manhattan,  özellikle kurumsal koçluk ve yönetici koçluğunda Dünya’nın en prestijli koçluk okullarından biri. Noble Manhattan’ın kurucusu ve CEO’su Gerard O’Donovan, tüm dünyaca tanınan bir eğitmen, koç, motivasyon konuşmacısı ve yazar.
Noble Manhattan,  global büyüme stratejisi çerçevesinde faaliyete başladığı ülkelerde farklı eğitim sistemiyle sektör lideri olmayı başarmış bir koçluk okulu olarak,  Türkiye’de hızla gelişen koçluk sektörünün de en büyük eğitim kurumlarından biri olmayı hedefliyor. Türkiye’nin bu yüksek potansiyeli sebebiyle Noble Manhattan Türkiye;  Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’nin de merkezi olarak bu bölgelerde de koçluk eğitimlerinin sürdürülmesinden sorumlu olacak.
Noble Manhattan Türkiye Başkanı Ufuk Koç,  Türk iş dünyasında koçluk gereksinim ve taleplerinin yükselmesiyle birlikte yöneticilerin ve çalışanların koçluk becerilerine sahip olma ihtiyaçlarının da arttığını tespit ederek Noble Manhattan gibi dünyanın en büyük koçluk okullarından birini Türk iş dünyası profesyonelleriyle tanıştırma kararı aldıklarını söylüyor. Aynı zamanda IIC (International Institute of Coaching) ‘nin de Türkiye Başkanı olan Ufuk Koç, IIC’nin Türkiye’de ana dil Türkçe olarak akreditasyon vermeye başlamasıyla, IIC tarafından kabul edilen Noble Manhattan eğitimlerinin hem Türkçe eğitimler olması hem de Türkçe akreditasyon imkanı tanıması sebebiyle sektörde ilk ve tek olduğunu belirtiyor.
Noble Manhattan’ın koçluk eğitimlerinin bir diğer önemli özelliği ise “blended” olması.  Noble Manhattan Türkiye Yönetici Direktörü Ebru Ertüreten, blended eğitimlerin, yoğun tempoda çalışan iş dünyası profesyonelleri için çok ciddi avantajlar sunduğunu belirtiyor ve koç adayının istediği zaman kayıt yaptırarak eğitimine istediği zaman başlayabildiğini, çok kanallı eğitim sistemiyle de istediği sürede eğitimini bitirebildiğini ekliyor. Bu yapısıyla da Noble Manhattan, Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyor.
Noble Manhattan Türkiye Fakülte Üyeleri arasında Ahmet Tamtekin, Arcan Güner, Nil Keskin Keleş, Ali Koç, Ebru Ertüreten ve Ufuk Koç gibi Türk iş, eğitim ve danışmanlık dünyasının önde gelen eğitmen ve koçları yer alıyor. “Excellence in your workplace” sloganıyla yola çıkan Noble Manhattan Türkiye ekibi,  koçluk beceri, prensip ve metodlarının Türk iş dünyasına özel vakalar üzerinden anlatıldığı benzersiz eğitim programlarıyla iş dünyası profesyonelleriyle buluşmayı hedefliyor.
Ayrıntılı bilgi için www.noblemanhattanturkey.com
Saygılarımızla,
Ufuk Koç         Ebru Ertüreten
Noble Manhattan Türkiye Başkanı   Noble Manhattan Türkiye Yönetici Direktörü
End
Source:Noble Manhattan Turkey
Email:***@noblemanhattanturkey.com Email Verified
Tags:Koçluk, Coaching, Business
Industry:Coaching
Location:Turkey
Subject:Companies
Account Email Address Verified     Account Phone Number Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share