Lumelaud Eestis - Snowboard.ee

Snowboard.ee loomise peamine põhjus on soov pakkuda lumelauahuvilistele (vaatamata sõidutasemest) kohta kus ühiselt aega veeta ning head infot vahetada. Portaal on loodud eelkõige eesmärgiga soodustada kasutajatepoolset osavõttu.
By: Kert Ylenomm
 
 
snowboard_logo2_v4
snowboard_logo2_v4
Dec. 17, 2010 - PRLog -- Snowboard.ee loomise peamine põhjus on soov pakkuda lumelauahuvilistele (vaatamata sõidutasemest) kohta kus ühiselt aega veeta ning head infot vahetada. Portaal on loodud eelkõige eesmärgiga soodustada kasutajate osavõttu ning teha seda viisil, mis muudab veebilehe enda kasutamise lihtsaks. Lehelt leiate näiteks kaardirakenduse kuhu võib iga portaali liige lisada oma lemmik sõidukoha või vaadata milliseid huvitavaid kohti on teised lumelauahuvilised juba välja pakkunud. Lisaks võivad kasutajad jagada teineteisele parimaid teemale vastavaid veebilehti või hoopis aidata teineteist sobiva lauavarustuse hankimisel, lisades ning soovitades parimaid poode ning laenutusi.
Hea võimalus on ka näidata enda lauavideosid linkides nad enda profiili otse YouTube'st või näidata parimaid pilte oma Flickr kontolt ning palju muud.

Portaali kõrvalt on juba pea 2 aastat tegutsenud ka Snowboard.ee foorum kust leiate kindlasti uusi tuttavaid ning häid ideid mis iganes mure teid ka ei vaevaks.


Loodame oma portaali kasutajatelt julget osavõttu. Igasuguste probleemide korral pöörduge julgelt Snowboard.ee meeskonna poole:

kert@snowboard.ee
info@snowboard.ee

Samuti oleme saadaval Facebook'i ja Twitter'i keskkonnas:

http://www.snowboard.ee/
http://www.facebook.com/pages/Snowboardee-Lumelaud-Eestis...
http://twitter.com/snowboardee

Parimate soovidega,
Snowboard.ee meeskond
End
Email:***@snowboard.ee Email Verified
Tags:Lumelaud, Eestis, Snowboard, Laenutus, Uudised
Industry:Sports
Location:Estonia
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share