BIGBRANDS následuje evropský trend a představuje online nákupní klub v Čechách a na Slovensku

BigBrands je první online nákupní klub, do kterého jsou členové zváni, aby využili ojedinělé nabídky 100% originální značkového zboží za neodolatelné, až o neuvěřitelných 75% nižší ceny.
By: BIGbrands.cz
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* Nakupni Club
* Nakupni Klub
* Znacky
* Vente Privee
* Amazon

Industrys:
* Consumer
* Fashion
* Shopping

Location:
* Prague - Czech - Czech Republic

Dec. 4, 2009 - PRLog -- BigBrands, první nákupní  on-line klub v České republice a na Slovensku, otevřel 24.11. 2009 dveře pro své zákazníky.

Tento v České republice a na Slovensku unikátní projekt velmi úspěšně funguje již několik let například ve Francii a Velké Británii.

Propojení značkového zboží s koncovým spotřebitelem prostřednictvím online klubu je oboustranně výhodný: zákazníkům nabízí exkluzivní možnost nákupu originálního zboží prvotřídní kvality za výjimečné ceny (slevy až 75%), majitelům značek nový profesionální distribuční kanál.

BigBrands nabízí každý týden časově omezené limitované kolekce nového zboží. Na BigBrands najdete značkové oblečení, včetně doplňků, kožené zboží, kosmetiku, víno, hodinky, šperky, ale samozřejmě i sportovní vybavení, dětské oblečení či hry pro děti. Čeká na Vás velký výběr nejžádanějšího značkového zboží s kvalitní fotodokumentací a s informacemi o každém produktu. Výběr i nákup Vám usnadní jednoduchá a intuitivní navigace na internetových stránkách www.bigbrands.cz. Součástí servisu je rovněž pravidelné zasílání informačních e-mailů členům klubu o připravovaných akcích a samozřejmě i poprodejní služby.

"Velice vítám tuto službu, kterou jsem dosud znala jen ze zahraničí. U zboží této kvality většinou přesně víte, co kupujete. Možnost nákupu online za naprosto bezkunkurenční ceny, jednoduchá platba a doručení zboží až domů považuji za prvotřídní službu", komentuje jedna z členek klubu BigBrands.

Vassili le Moigne, spoluzakladatel BigBrands, dodává: "Jsme rádi, že můžeme představit tento koncept v Čechách i na Slovensku. Náš klub bude nabízet nejen světové , ale rovnež prvotřídní domácí značky".

Přístup na stránky www.bigbrands.cz mají pouze registrovaní členové klubu. Registrace je zdarma a bez jakéhokoli závazku cokoli koupit.

První prodejní nabídka se uskutečnila ve čtvrtek 26.11.2009 se zbožím Escada, Jean Paul Gaultier, Valentino, Furla a Husky. Během následujících týdnů budou v nabídce zařazeny značky Lacoste, Guess Jewellery, Orage, Sanu Babu, 4bambini, Calvin Klein a další.

www.bigbrands.cz

Poznámka: V případě zájmu o možnost otevření testovacího účtu kontaktujte prosím evelina@bigbrands.cz
End
Email:***@bigbrands.cz Email Verified
Phone:602603187
Tags:Nakupni Club, Nakupni Klub, Znacky, Vente Privee, Amazon
Industry:Consumer, Fashion, Shopping
Location:Prague - Czech - Czech Republic
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share