Taxback.com Pristato Specializuotą Mokesčių Grąžinimo Svetainę

Nauja taxback.com interneto svetainė lietuvių kalba siūlo paprastus ir efektyvius mokesčių patarimus ir priemones, palengvinant mokesčių grąžinimą lietuviams, dirbusiems užsienyje.
 
Oct. 16, 2009 - PRLog -- Kaunas, 2009 m. spalio 16 d., penktadienis – Kompanija taxback.com, teikianti tarptautinių mokesčių grąžinimo paslaugas, pristato naują specializuotą mokesčių interneto svetainę lietuviams http://www.taxback.lt

Naujoje svetainėje pateikiami konkretūs mokesčių grąžinimo patarimai Lietuvos studentams ir dirbantiesiems, laikinai vykstantiems į užsienį - dirbti Jungtinėje Karalystėje, Airijoje, Olandijoje ir 13 kitų šalių.

Dauguma šių žmonių grįžę gali susigrąžinti dideles pinigų sumas – vidutiniškai €850, bet susiduria su sunkumais kreiptiantis į užsienio šalių mokesčių institucijas.

Naujoje lietuviškoje taxback.com interneto svetainėje įdiegta daug modernių technologijų priemonių, kurios supaprastina mokesčių grąžinimo procesą, pavyzdžiui nemokama internetinė mokesčių skaičiuoklė, kurios pagalba svetainėje http://www.taxback.lt lankytojai gali nedelsiant gauti savo grąžinamų mokesčių sumos įvertinimą.

“Mūsų Lietuvos atstovybėje Kaune vykdome veiklą jau septynetą metų, bet tai pirmas kartas, kai pasiūlėme visiškai lokalizuotą ir tikslinę paslaugą, skirtą žmonėms, norintiems greitai susigrąžinti mokesčius,” sako atstovybės vadovė  Ina Obrikienė. “Mes tikimės, kad ši svetainė padės nors truputį supaprastinti mokesčių grąžinimo procesą tūkstančiams dirbančiųjų ir studentų, kurie turi teisę susigrąžinti dalį dirbant užsienyje sumokėtų mokesčių.”

Dėl papildomos informacijos apie taxback.com mokesčių grąžinimo paslaugas susisiekite su Ina Obrikiene arba apsilankykite http://www.taxback.lt

Apie taxback.com
Taxback.com teikia specializuotas mokesčių grąžinimo paslaugas žmonėms, dirbantiems 16-koje užsienio šalių. Kompanijos padaliniuose visame pasaulyje dirba 600 darbuotojų, kasmet pateikiama daugiau kaip 130 000 mokesčių deklaracijų.

Ina Obrikiene
+370 6884 3501
http://www.taxback.lt

# # #

Taxback.com Lietuva yra viena didžiausių mokesčių grąžinimo kompanijų pasaulyje, turinti 24 taxback.com atstovybes 17 šalių, teikianti specializuotas pajamų mokesčio grąžinimo paslaugas žmonėms, dirbantiems užsienyje.
End
Trending
Most Viewed
Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share