Fıkra.Net: Komik Fıkralar

Komik fıkraların web kullancıların beğenisine sunulduğu, ücretsiz üyelikle kullanıcı etkileleşimin sağlandığı eğlenceli paylaşım sitesi.
By: Komik Fıkralar
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
Komik Fikra
Fikra
Fikralar
Fkra
Fkralar
Komik
Karikatur
Karikatr

Industrys:
Entertainment
• Fun

Location:
Turkey

Aug. 19, 2009 - PRLog -- Fıkra.net, IDN domain altında hizmet veren öncleikli olarak komik fıkraların yer aldığı ama ötesinde komik ve eğlenceli resim, karikatür ve vidyo yayımının da yer aldığı bir komik eğlence paylaşım sitesi olması amacı ile 2008 yılında açıldı.

Açıldığı tarihten bu yana veritabanında binlerce komik fıkra ve komik iletiyi barındıran site halihazırdaki yapısını geliştirmek için kullanıcılarının verilerini kullanmaktadır. Komik fıkraların yayımlandığı fıkra.net sitesinde, yoğun yaşanan spam yorumları engellemek amacı ile yorum yapma sadece üyelere özel bir özellik olarak sunulmaktadır.

Üyeliğin tamamen ücretsiz olduğu fıkra.net sitesine üye olmak, siteye yazı ve yorum göndermenin yolunu açan basit bir prosedür olma durumundadır. Üye olma sayesinde site de yer alacak bildirimlere de abona olabilme yolu açılmaktadır.

Fıkra.net şu an için barındırdığı IDN yapı nedeni ile Türk kullanıcılar arasında çok fazla tanınmamakla birlikte, Türkçe domain kullanımının zamanla artacağı beklentisi ile yayın hayatına devam etmeyi sürdürmektedir. Kullanılan yazılım sayesinde alan adlarında görünen karakterler otomatik olarak denk bir ingilizce karaktere dönüşütürlebilmekte ve gerektiğinde tamamen özelleştirilebilmektedir.

Üyelerin rahatça veri girişinde yapabileceği servisimize herkesin ücretsiz üye olmasını ve etrafındkai komik fıkra, makale, resim, karikatür, vidyo ve ilgi çekici metaları paylaşmalarını bekliyoruz...

Keyif ve eğlence dolu bir net dünyasında yer alabilmek ümidiyle...

Adres: Komik fıkralar @ http://xn--fkra-lza.net/

# # #

Fıkra.Net: Komik fıkra ve yaşanmışların paylaşımını sağlamak amacı ile kurulmuş kullanıcı bazlı bir web sistemidir.
End
Email:***@hotmail.com
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share