Atsidarė nauja elektoninė parduotuvė JGlamour Lietuva - Kvepalai ir Kosmetika

JGlamour įkūrė svetainę lietuvių kalba augančioje Rytų Europos kosmetikos ir parfumerijos rinkoje.
By: JGlamour PR
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tags:
* Kvepalai
* Kosmetika
* Parfumerija
* Odos Prieziura
* Makiazas
* Jglamour Lt

Industry:
* Beauty

Location:
* Hong Kong

June 3, 2009 - PRLog -- JGlamour įkūrė svetainę lietuvių kalba (http://www.jglamour.lt) augančioje Rytų Europos kosmetikos ir parfumerijos rinkoje. JGlamour vadovas rinkodarai teigė: "Rytų Europoje elektroninės prekybos rinka auga ypatingai sparčiai ir lietuviška svetainė papildys jau esančias Lenkijos ir Čekijos svetaines. Klientai šiose naujose Europos Sąjungos šalyse ieško platesnio produktų pasirinkimo galimybės, nei šiuo metu jiems prieinama. Mes jau patyrėme kvepalų ir kosmetikos rinkos augimą neįtikėtinu greičiu, ir nematome jo pabaigos artimiausiu metu. Žinoma, Lietuvoje jau yra tokios kompanijos kaip Kristiana, Sarma ir Kosmetika.lt, tačiau mes manome, kad mūsų prekių pasirinkimas ir profesionalių visažistų patarimai suteikia mums aiškų pranašumą".

Viena iš plėtros į naujas šalis problemų yra efektyvus produktų pristatymas. JGlamour logistikos vadybininkas komentavo: "mes bendradarbiaujame su geriausiomis logistikos kompanijomis, kad klientai gautų produktus, kaip įmanoma veiksmingiau, taip pat mes nuolat ieškome naujų partnerių, siekiant pagerinti mūsų paslaugas". Nuolat besikeičiančioje grožio rinkoje didesnis produktų pasirinkimas leidžia vartotojams priimti labiau informuotus ieškomų produktų pirkimo sprendimus.

JGlamour jau turi profesionalius visažistus-patarėjus (advisors@jglamour.com), kuriems galima užduoti klausimus lietuvių kalba. Kompanija įsipareigojo plėsti kitas savo paslaugas lietuvių kalba - planuojamas grožio konsultacijų ir patarimų forumas, kuris bus prižiūrimas JGlamour grožio specialistų.

# # #

JGlamour (http://www.jglamour.com) yra pirmaujanti tarptautinė grožio produktų pardavėja - odos priežiūra, makiažas, parfumerija ir kvepalai, kosmetika, makiažo patarimai.
End
Email:***@jglamour.com Email Verified
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report AbuseLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share