“haritada Göster” özelliği Artık Internete Erişebilen Tüm Cep Telefonlarında!

“Haritada Göster” sayesinde firmaların yer aldığı adres, harita üzerinde işaretlenmiş şekilde firma profil sayfasında görüntülenmektedir.
 
 
Spread the Word
Listed Under

Tag:
Yellow Pages Turkey

Industry:
• Online business

Location:
Istanbul - Istanbul - Turkey

Feb. 12, 2009 - PRLog -- İstanbul, Türkiye – 12 Ocak 2009 – Yerel Arama Şirketi Turkey Yellow Pages LLC “Haritada Göster” hizmetinin Yellow Mobile portalında başladığını duyurdu.

2008'in Aralık ayında Yellow.com.tr internet sitesinde faaliyete geçen “Haritada Göster” servisi ile, kullanıcılar aradıkları firmaların sadece adreslerini değil, haritadaki yerlerini de görebilme imkanı bulmuşlardır.

“Haritada Göster” sayesinde firmaların yer aldığı adres, harita üzerinde işaretlenmiş  şekilde firma profil sayfasında görüntülenmektedir. Türkiye Yellow Pages bünyesinde yer alan firmaların tümü, Google Maps uygulaması ile hazırlanan “Haritada Göster” hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.

Al Wahda-Express Grup Şirketleri, Bilgi ve İnternet Servisleri Bölge Direktörü Trevor Nadeau, “Haritada Göster” hizmetinin Türkiye Yellow Pages online ve mobile portallarında başlaması ile Türkiye’deki kullanıcıların aradıkları firmaları daha kolay ve kısa sürede bulabileceklerini belirtti. “Mobil telefonların hayatımızın bir parçası olduğunu ve cep telefonundan internete erişim oranlarının hızla arttığını göz önüne alarak Yellow Mobile hizmetlerimiz içerisine “Haritada Göster” özelliğini dahil ettik. “

E-İş, Pazarlama ve Bilgi Servislerinden sorumlu Türkiye Yellow Pages Genel Müdürü  Göktuğ Okan Oğuz, Yellow Pages’in  yerel arama alanındaki öncü faaliyetlerinin yanı sıra mobil reklamcılık konusundaki tecrübesi ile de  pazarda farklı bir konuma sahip olduğunu belirtti.  Göktuğ Okan Oğuz, "Türkiye’de 26 milyondan fazla  internet kullanıcısı ve 62 milyonun üzerinde GSM abonesi var. İnternete erişebilen cep telefonuna sahip kullanıcıların, aradıkları firmaların iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşmaları dışında harita üzerinde de gitmek istedikleri yeri görmelerini amaçlıyoruz. “Haritada Göster” özelliğimiz bu amacımızın daha etkin bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.”

Yellow Mobile portalını görmek için cep telefonularının web tarayıcısında yer alan adres satırına Türkiye Yellow Pages URL adresi olan Yellow.com.tr yazılarak giriş yapılıyor. Türkiye Yellow Pages web hizmet sağlayıcısı kullacının cep telefonundan girişi yaptığını tespit ederek, kullanıcıyı otomatik olarak Yellow Mobile’a yönlendiriyor.
İstanbul’da kurulu olan Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages markalı ürünlerinin Türkiye'deki resmi yayımcısıdır.  Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages™ ve Walking Fingers & Design™, YellowPages.com.tr, Yellow.com.tr  markalarının Türkiye’deki tek sahibidir. Turkey Yellow Pages LLC, Al Wahda-Express Grup Şirketleri'nin bir parçasıdır. 1986 yılında kurulan Al Wahda-Express Grup Şirketleri Türkiye’de dahil olmak üzere toplam 5 ülkede basılı, online ve mobil Yellow Pages rehberlik hizmetleri vermekte ve yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

# # #

İstanbul’da kurulu olan Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages markalı ürünlerinin Türkiye'deki resmi yayımcısıdır. Turkey Yellow Pages LLC, Yellow Pages™ ve Walking Fingers & Design™, YellowPages.com.tr, Yellow.com.tr markalarının Türkiye’deki tek sahibidir. Turkey Yellow Pages LLC, Al Wahda-Express Grup Şirketleri'nin bir parçasıdır. 1986 yılında kurulan Al Wahda-Express Grup Şirketleri Türkiye’de dahil olmak üzere toplam 5 ülkede basılı, online ve mobil Yellow Pages rehberlik hizmetleri vermekte ve yaklaşık 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.
End
Source:E. Melis Karatay
Email:***@gmail.com Email Verified
Phone:+90 216 538 57 57
Zip:3234
Tags:Yellow Pages Turkey
Industry:Online business
Location:Istanbul - Istanbul - Turkey
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report Abuse
Yellow Pages Turkey PRs
Trending News
Top Daily News
Top Weekly NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share