TME dystrybutorem urządzeń EXTECH INSTRUMENTS na Europę Środkowo-Wschodnią

Firma Extech, spółka zależna, zyskała nowego, cennego dystrybutora na region EU Środkowo-Wschodniej. Od tego momentu wszystkie urządzenia oferowane przez Extech Isą już dostępne w firmie TME, zlokalizowanej w Łodzi, w centralnej Polsce.
By: Extech Instruments & Transfer Multisort Electronik
 
 
Jan. 28, 2009 - PRLog -- Firma Extech Instruments, spółka zależna od FLIR Systems Inc., 28 styczeń 2009 zyskała nowego, cennego dystrybutora na region Europy Środkowo-Wschodniej. Od tego momentu wszystkie urządzenia oferowane przez Extech Instruments są już dostępne w firmie Transfer Multisort Elektronik (TME), zlokalizowanej w Łodzi, w centralnej Polsce.
   Extech Instruments jest producentem wysokiej jakości mierników, w tym: elektrycznych, warunków środowiska, jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, ogrzewania/wentylacji, klimatyzacji, rekultywacji pleśni i wilgotności oraz konserwacji i napraw obiektów przemysłowych. Specjaliści w ponad 30 krajach mają teraz więcej możliwości wyboru profesjonalnej aparatury pomiarowej z wbudowanymi pirometrami takimi jak- multimetry, mierniki cęgowe, tachometry, termometry i ponad 300 innych precyzyjnych urządzeń.
   Jerry Blakeley, dyrektor generalny "Extech Instruments" mówi:„ TME odgrywa kluczową rolę w umacnianiu naszej obecności na  wielu rynkach europejskich. Dla wielu klientów TME jest pierwszym miejscem kontaktu z szeroką ofertą aparatury pomiarowej firmy Extech. Miło nam zaoferować klientom TME filozofię „Extech advantage”: różnorodność i innowacyjność produktów, profesjonalną obsługę klienta oraz potwierdzoną jakość oferowanych produktów. TME, nasz ceniony dystrybutor z bazą w centralnej Polsce, dokłada wszelkich starań, aby oferta produktów Extech była powszechnie znana w wielu sektorach przemysłu w tej części Europy: elektrycznym, elektronicznym, warunków środowiska, jakości powietrza wewnątrz pomieszczeń, ogrzewania-wentylacji, klimatyzacji, wilgotności oraz konserwacji i napraw obiektów przemysłowych.”
   Wanda Chruścińska, kierownik sprzedaży aparatury pomiarowej TME, przyznaje: "Jako jeden z największych dystrybutorów elementów elektronicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, dostarczamy produkty do kilku tysięcy firm w ponad 30 krajach. Dziennie wysyłamy blisko tysiąc paczek. Wprowadzenie produktów firmy Extech do naszej oferty umożliwia nam proponowanie profesjonalnych urządzeń klientom nie tylko z Unii Europejskiej, ale także z Ukrainy, Rosji i wielu krajów Bliskiego Wschodu”. Klientów poszukujących szczegółowych informacji na temat urządzeń Extech zapraszamy na naszą stronę www.tme.eu lub zachęcamy do kontaktu: nr tel. +48 42 645-55-55, e-mail: extech@tme.pl dla klientów z  Polski i extech@tme.eu dla klientów z innych krajów.
   Katalog firmy Extech obejmuje szesnaście kategorii produktowych, w tym mierniki: przepływu powietrza (anemometry), wilgotności (higrometry i psychrometry), optyczne, światła i dźwięku  (w tym dozymetry), jakości wody, detektory gazu, ciśnienia, kalibratory, termometry i woltomierze,  oraz wiele innych urządzeń pomiarowych.
   Extech to firma dobrze znana z ukierunkowanego na innowacyjność podejścia do rozwoju produktu i poszerzania asortymentu. Wszystkie urządzenia posiadają wbudowane pirometry do bezprzewodowego pomiaru temperatury. Warto pamiętać, że Extech ma pięć patentów związanych z bezprzewodowym pomiarem temperatury (IR) w urządzeniach pomiarowych.
   Odwiedź www.extech.com, aby zapoznać się z pełną ofertą produktów.
O Extech Instruments,  FLIR Company
Firma Extech Instruments, jeden z największych dostawców urządzeń pomiarowych na świecie, została założona w 1971 roku. Jej siedziba mieści się  w Waltham, Massachusetts, USA. Extech słynie z szerokiej gamy produktów i skupienia na innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie dostarczania narzędzi  o niepowtarzalnych cechach, które czynią je bardziej przydatnymi i wygodnymi dla użytkownika. Wszystkie urządzenia są rozpowszechniane na świecie za pośrednictwem wiodących przedstawicieli, dystrybutorów i producentów OEM. Spółka posiada certyfikaty ISO 9001 2000 i jest w całości zależna od FLIR Systems, Inc.  Aby uzyskać więcej informacji na temat Extech Instruments, odwiedź www.extech.com.

# # #

Extech is one of the largest suppliers of test and measurement equipment worldwide. Extech testers and meters are distributed worldwide through leading representatives, distributors and OEMs. The company is a wholly owned subsidiary of FLIR Systems, Inc.
End
Email:***@tme.pl
Phone:042 645 54 39
Zip:93-350
Tags:Elektryczne, Ochrony Srodowiska, Jakosci Powietrza Wewnatrz Pomieszczen, Ogrzewanie-wentylacja, Klimatyzacja Rekultywacj
Industry:Industrial
Location:Lodz - Lodzkie - Poland
Account Email Address Verified     Disclaimer     Report Abuse
Page Updated Last on: Jan 28, 2009
Extech Instruments, a FLIR Company PRs
Trending News
Most Viewed
Top Daily NewsLike PRLog?
9K2K1K
Click to Share