1. Latest News
  2. Submit Press Release

SATO uruchamia serię umów serwisowych w Europie

SATO, wiodący dostawca zintegrowanych rozwiązań w zakresie automatycznej identyfikacji i gromadzenia danychopartych o technologie kodów kreskowych i RFID,

 
Sept. 26, 2012 - PRLog -- uruchomił nową serię umów określających konserwację oraz serwis w ramach programu serwisowego Prestige, który zapewnia szybką naprawę drukarek. Ten innowacyjny program umożliwia użytkownikom skorzystanie z fachowej pomocy już na następny dzień od momentu zgłoszenia, co minimalizuje okres przestoju oraz kosztów z nim związanych.

Obsługa klienta ma dla SATO najwyższe znaczenie, świadczą o tym nowe umowy dotyczące konserwacji. Umowy zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnićkońcowym klientom jak najlepszą pomoc techniczną ze strony certyfikowanych specjalistów SATO, których wiedza oraz doświadczenie pozwolą sprostać oczekiwaniom klientów.
Klienci mogą wybrać i zamówić jeden z pięciu poziomów serwisuobjętego umową: umowę na konserwację u klienta (poziom Platynowy, Złoty lub Srebrny), umowę na odesłanie urządzenia do centrali (poziom Brązowy) oraz umowę na zamianę w następnym dniu. Wystarczy, że użytkownicy skontaktują się z krajowym centrum obsługi telefonicznej, a specjaliści SATO zostaną przydzieleni zgodnie z typem umowy.

Serwis na poziomie Platynowym gwarantuje obecność serwisanta na miejscu już na następny dzień od momentu zgłoszenia, poziom Złoty zapewnia interwencję w ciągu dwóch dni, zaś poziom Srebrny oznacza reakcję w ciągu pięciu dni od chwili zgłoszenia .Umowa na poziomie Brązowym obejmuję naprawę urządzenia w serwisie SATO zlokalizowanym najbliżej klienta,  z czasem realizacji wynoszącym dopięciudni od przyjęcia drukarki. W przypadku umowy na dokonanie zamiany, klient otrzymuje urządzenie zastępcze na czas naprawy uszkodzonego  sprzętu.

Dzięki regularnemu serwisowi i konserwacji użytkownicy będą mogli wydłużyć okres użytkowania posiadanych drukarek SATO. Umowy na konserwację z firmą SATO, zapewniają krótszy czas  serwisowaniaoraz świadczą pomoc w zakresie harmonogramów konserwacji prewencyjnej, co pozwala zminimalizować przypadki awarii i zatrzymania produkcji, a tym samym zaoszczędzić koszty związane z przestojem.

Umowy są realizowane ze stałej opłaty, obejmującej dojazdy oraz robociznę, dzięki  temu użytkownik jest świadomy rocznego kosztu opłaty.Podpisując umowę na konserwację, użytkownicy mogą lepiej i pewniejzaplanować roczne wydatki. Dodatkowym atutem są elastyczne formy fakturowania, dostosowane do potrzeb klienta.

„Zarówno w magazynie, służbie zdrowia czy w placówce handlowej, program serwisowy Prestige firmy SATO daje gwarancję, krótkiego czasu serwisowania oraz konserwacji drukarek,co wiąże się z minimalnym okresem przestoju.” — mówi Ikuo Dobashi, prezes SATO Corporation i SATO International Europe. „Świadomość, że w razie uszkodzenia drukarki, wystarczy zadzwonić tylko pod jeden numer, z którego serwisant zostanie natychmiast wysłany, zapewnia nam spokój i pewność, że nie zostaniemy zaskoczeni żadnymi kosztownyminiespodziankami z zakresu wykonywanej usługi, gdyż jej koszt jest uwzględnionyw stałej opłacie. Co więcej, ilość zgłoszeń jest nieograniczona.”

Więcej o firmie SATO można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.satoeurope.com/pl

--- End ---

Click to Share

Contact Email:
***@technical-group.com Email Verified
Source:SATO
Zip:LU2 8DL
Location:Luton - Bedfordshire - United Kingdom
Industry:Technology, Business
Tags:Sato, RFID, serwisowych w Europie
Shortcut:prlog.org/11984280
Verified Account Email Address
Verified Account Phone Number

Disclaimer:   Issuers of the press releases are solely responsible for the content of their press releases. PRLog can't be held liable for the content posted by others.   Report Abuse

Latest Press Releases By “

More...

Trending News...Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share