1. Latest News
  2. Submit Press Release

Bezpieczeństwo I Wykonanie Nadchodzą Wraz Z Olimpiską Serią Prezerwatyw

Uczczenie igrzysk w zabawny i niepowtarzalny sposob razem z Sport Celebration Condoms, brytyjskiej firmy markowych prezerwatyw.

 
 
olympiccondomskissybangbang350
PRLog - Aug. 8, 2012 - W trakcie trwania igrzysk olimpijskich w Londynie ludzie okazują swoje wsparcie dla tego przedsięwzięcia na różne sposoby. Począwszy od spontanicznego indywidualnego świętowania, aż po handel towarem związanym bezpośrednio z olimpiadą. Dlatego właśnie jedna z firm postanowiła zrobić krok naprzód i zaoferować swoim klientom unikatową, zabawną linię prezerwatyw, stworzoną specjalnie z myślą o trwających igrzyskach (http://kissybangbang.com/funny-condoms/olympic-games-2012-condoms).

Pochodząca z Londynu marka Kissy Bang Bang w ramach tej serii stworzyła gamę 9 unikatowych projektów, przedstawiających igrzyska w zabawny sposób, poprzez opatrzenie opakowań obrazkami oraz hasłami takimi jak „ Zdmuchnij moją pochodnie”, „Uważaj na piłkę” czy „Motywacja”.

Obecnie udało się nam już stworzyć linię zabawnych prezerwatyw, dystrybuowanych wewnątrz Wielkiej Brytanii jak i na skalę międzynarodową, stąd też stworzenie olimpijskiej serii przezabawnych prezerwatyw wydało nam się sensownym przedsięwzięciem.
                                                                                    Cristian Nitu, Dyrektor Kissy Bang Bang

Marka Kissy Bang Bang jest znana z zaprojektowanych specjalnie na potrzeby klienta przezabawnych prezerwatyw, gdzie wraz z serią olimpijską, naszym najświeższym projektem, sprzedawane są przez internet na światowych portalach jak i bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej firmy.
Ponad to Kissy Bang Bang jest pierwszą na rynku firmą, która stworzyła serię prezerwatyw, zorientowaną na klienta indywidualnego poprzez umożliwienie mu zaprojektowania opakowania prezerwatywy według własnego gustu. Funkcja ta dostępna jest na stronie internetowej w formie aplikacji zatytułowanej ‘zaprojektuj sam’ (http://kissybangbang.com/design-your-own-condom), gdzie można minimalne zamówić cztery sztuki. Aplikacja pozwala  każdemu na załączenie dowolnego obrazka, tekstu, a następnie wydrukowania przez firmę projektu i dostarczenia go klientowi do dowolnego miejsca na świecie.
Kissy Bang Bang to marka, która zaopatruje zarówno klientów indywidualnych, jak i również obiekty handlu detalicznego, nocne kluby czy agencje matrymonialne. Ponad to udziela się charytatywnie
poprzez dostarczanie darmowych produktów na potrzebę promocji świadomej edukacji seksualnej wśród młodzieży.
                                                     
Produkty z serii olimpijskiej, a także pozostałe można nabyć na stronie internetowej firmy http://kissybangbang.com/store w cenie £1,50 za sztukę oraz w punktach sprzedażowych z turystycznymi pamiątkami na całym świecie. Aplikacja ‘ zaprojektuj sam swoją własną prezerwatywę’ dostępna jest tylko i wyłącznie na stronie internetowej firmy, wspomnianej powyżej.

O firmie Kissy Bang Bang
Kissy Bang Bang wywodząca się z Londynu w Wielkiej Brytanii została wielokrotnie doceniona i nagrodzona licznymi wyróżnieniami. Przy procesie drukowania projektów firma zastosowała technikę aplikacji pełnokolorowego wydruku obrazków oraz haseł bezpośrednio na samej folii.
Oprócz tego firma zapewnia dystrybucję prezerwatyw dla osób indywidualnych jak i firm w skalimiędzynarodowej, przy minimalnej ilości zamówienia czterech sztuk prezerwatyw, złożonych poprzez aplikację ‘zaprojektuj sam’.

Wszystkie prezerwatywy marki Kissy Bang Bang to produkty bezpieczne w użyciu i spełniające wymogi unijne oraz międzynarodowe standardy jakości ISO.

Aby uzyskać więcejinformacji na ten temat odwiedź stronę: www.kissybangbang.com bądź napisz wiadomość na adres: info@kissybangbang.com.

--- End ---

Click to Share

Contact Email:
***@kissybangbang.com
Source:Kissy Bang Bang
Phone:02077373128
Zip:SW2 1BZ
Location:London, Greater - United Kingdom
Industry:Consumer
Tags:sports, olympics, condoms, humor
Shortcut:prlog.org/11944795
Verified Account Email Address
Verified Account Phone Number

Disclaimer:   Issuers of the press releases are solely responsible for the content of their press releases. PRLog can't be held liable for the content posted by others.   Report Abuse

Latest Press Releases By “

More...

Trending News...Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share