1. Latest News
  2. Submit Press Release
Şirket Haberleri Logo

Şirket Haberleri basın bültenlerini Scribd ve SlideShare’de paylaşıyor

Online basın bülteni dağıtım servisi Şirket Haberleri, yenilikçi bir uygulama daha başlatarak üyelerine ait basın bültenlerini sosyal belge paylaşım platformları Scribd ve SlideShare’de paylaşmaya başladı.

 
April 6, 2012 - PRLog -- Şirket Haberleri’nde yayınlanan her haber veya haberlere ekli her doküman anında Şirket Haberleri’nin Scribd ve SlideShare’de açtığı özel kanallarda paylaşılıyor. Şirket Haberleri’nin bu yeni hizmeti sayesinde, milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen belge paylaşım platformlarında yayınlanan basın bültenleri hem bu platformlarda yapılan ilgili aramalarda hem de arama motorlarında kolaylıkla bulunur hale geliyor.

Görseller Flickr ve Pinterest’te, videolar Youtube ve Vimeo’da paylaşılıyor

Şirket Haberleri’nde yayınlanan haberlere ekli her görsel populer fotoğraf paylaşım siteleri Flickr ve Pinterest’te, her video ise Youtube ve Vimeo’da anında paylaşılıyor. Dahası haberlere ekli tüm dosyalar, kendi has URL sayfası olan bir sayfada yayınlanıyor. Böylece Şirket Haberleri üyeleri sadece bir basın bülteni yayınlayıp arama motorlarına birçok sayfa kaydederek arama sonuçlarında bulunma şanslarını artırıyor. Ayrıca her ekli dosya sayfasında yer alan sosyal medya butonları sayesinde kullanıcılar sadece haberleri değil; görsel, video ve dokümanları da arkadaşlarıyla paylaşarak hızla yayılmasını sağlıyor.

Daha fazla bilgi için lütfen http://www.sirkethaberleri.com u ziyaret edin

Şirket Haberleri Hakkında:
Basın mensupları, blog yazarları, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar tarafından düzenli olarak takip edilen Şirket Haberleri; basın bültenlerini doğru zamanda, doğru kişilere, hızlı ve güvenilir şekilde ulaştıran yeni nesil haber dağıtım servisidir.

# # #

Şirket Haberleri is a true pioneer in Turkey in providing companies with a modern PR service to better connect with journalists and key opinion leaders.

--- End ---

Click to Share

Contact Email:
***@sirkethaberleri.com Email Verified
Source:Emre Ceylan - Sirkethaberleri.com
Phone:902122194733
Zip:34349
Location:Istanbul - Istanbul - Turkey
Industry:Marketing, Services, Media
Tags:Scribd, Slideshare, Press Release, Flickr, Pinterest
Shortcut:prlog.org/11843430
Verified Account Email Address
Verified Account Phone Number

Disclaimer:   Issuers of the press releases are solely responsible for the content of their press releases. PRLog can't be held liable for the content posted by others.   Report Abuse

Latest Press Releases By “

More...

Trending News...Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share