1. Latest News
  2. Submit Press Release

Pırlanta 4C Özellikleri - Pırlanta Yüzük Fiyatları

Pırlantalar oldukça incelikli bir alışveriş gerektirir. Pırlanta konusunda bilgi sahip olmak hesaplı bir pırlanta alışverişi yapabilmek için gereklidir.

 
March 25, 2011 - PRLog -- Yıl dönümü, doğum günü, anneler günü gibi günlerde değer verdiğimiz insanlar için iyi bir hediye seçmek istediğimiz zamanlarda ya da evlilik teklifi, nişan gibi özel bir sebeple ihtiyaç duyulana kadar birçoğumuzun özelliklerinden pekte haberdar olmadığımız pırlantalar, oldukça incelikli bir alışveriş gerektirir.

Pırlantaların kalitesini belli eden özelliklerin anlaşılması kolay ve basit birkaç kriterden ibarettir. Bu bilgilerle bir pırlanta uzmanı olamasanız da en azından bilinçli bir alışveriş yapmak için gerekli bilgilere sahip olabilirsiniz.

Pırlanta 4C özellikleri, pırlantanızı seçerken göz önünüzde bulundurmanız gereken 4 ana özelliktir.

Kesim (Cut)
Renk (Colour)
Berraklık (Clarity)
Karat Ağırlığı (Carat Weight)

Pirlantayuzukfiyatlari.com Hakkında:

http://www.pirlantayuzukfiyatlari.com pırlanta alışverişlerinde ihtiyacınız olabilecek tüm bilgilere ulaşmanızı sağlar. Sunmuş olduğu farklı pırlanta modelleri ve uygun pırlanta fiyatları ile sizlerin isteklerinizi gerçekleştiriyor.

Kaynak: http://www.pirlantayuzukfiyatlari.com/pirlanta-4c-ozellikleri/

--- End ---

Click to Share

Contact Email:
***@stradiji.com Email Verified
Source:Mert E
Location:Istanbul - Istanbul - Turkey
Industry:Jewellery, Internet, Shopping
Tags:Pırlanta, Pırlanta 4c
Shortcut:prlog.org/11398362
Verified Account Email Address
Verified Account Phone Number

Disclaimer:   Issuers of the press releases are solely responsible for the content of their press releases. PRLog can't be held liable for the content posted by others.   Report Abuse

Trending News...Like PRLog?
9K2K1K
Click to Share