1. Latest News
  2. Submit Press Release
  1. PR Home
  2. Latest News
  3. Feeds
  4. Alerts
  5. Submit Free Press Release
  6. Journalist Account

Hypsos bouwt openbaar vervoer paviljoen op World Expo in Shanghai

Met minder dan 2 maanden voor de officiële opening van de 2010 World Expo in Shanghai, is Hypsos, gespecialiseerd in 3D communicatie, gestart aan een vierde project op dit spraakmakende evenement.

FOR IMMEDIATE RELEASE

 
UITP paviljoen op 2010 World Expo Shanghai
UITP paviljoen op 2010 World Expo Shanghai
PRLog (Press Release) - Mar 03, 2010 -
De Hypsos vestiging in Hong Kong is al ruim 2 jaar betrokken bij diverse projecten op deze Wereldtentoonstelling.
De laatste opdracht die Hypsos hier heeft binnengehaald is voor de International Organization of Public Transport waarvoor Hypsos een zeer fraai paviljoen heeft ontworpen. Voor deze organisatie die wereldwijd openbaar vervoer en duurzame vormen van transport promoot, is een heuvelachtig landschap voorgesteld waar leden van deze organisatie hun boodschap in Shanghai uitdragen:  ‘Public transport: Solutions for our future’. De productievoorbereiding is inmiddels begonnen en begin april dient het paviljoen aan de klant te worden overgedragen.

Hypsos werkt ook aan het Hong Kong Pavilion in de Urban Best Practices Area en realiseert een presentatie voor Johnson & Johnson in het USA paviljoen. Een ander paviljoen waar Hypsos onderdeel was van het ontwerpteam is het 14.000 m2 grote Urbanian, dat geldt als één van de meest prestigieuze paviljoens op het Shanghai World Expo.

De wereldtentoonstelling wordt van 1 mei t/m 31 oktober gehouden in Shanghai en zal naar verwachting 70 miljoen bezoekers mogen ontvangen. Bezoek  http://www.hypsos.com/nl/nieuws/expo_2010 voor meer details.

Over Hypsos
Hypsos is onderdeel van de Hypsos Group, een veelzijdige groep bedrijven gespecialiseerd in 3D-communicatie. De brandstore Heineken the City in Amsterdam, de Media Experience Beeld en Geluid op het MediaPark in Hilversum en het Johnson & Johnson paviljoen op de Olympische Spelen in Beijing zijn slechts een paar voorbeelden van de creativiteit en vakmanschap van Hypsos.

Photo:
http://www.prlog.org/10557599/1

# # #

Hypsos is wereldwijd gespecialiseerd in creatieve concepten voor 3D communicatie. Van winkelinrichting tot standbouw, tot ontwerp en realisatie van een museum.

--- end ---

Click to Share

Contact Email:
***@hypsos.com Email Verified
Source:Hypsos, mrs. Schat
Phone:+852 6193 4088
Fax:+852 2725 2350
Address:14/f Yau Lee Centre
:45 Hoi Yuen Road
City/Town:Kwun Tong
State/Province:Kowloon
Country:Hong Kong
Industry:Event, Tourism
Tags:, wereldtentoonstelling, world expo shanghai, paviljoen, leisure design
Last Updated:Oct 07, 2010
Shortcut:http://prlog.org/10557599
Disclaimer:   Issuers of the press releases are solely responsible for the content of their press releases. PRLog can't be held liable for the content posted by others.   Report Abuse

Upcoming Press Releases...



  1. SiteMap
  2. Privacy Policy
  3. Terms of Service
  4. Copyright Notice
  5. About
  6. Advertise
Like PRLog?
3.5K1.4K1.3K
Click to Share