De leegstand van winkelpanden neemt in diverse winkelcentra fors toe. Dat is natuurlijk vervelend voor de vastgoedbeheerder / verhuurder van deze commerciële ruimten, maar het heeft daarnaast ook grote gevolgen voor de volledige winkelomgeving, wat andere retailers benadeeld. Crisis of niet, de consument wil nu eenmaal gewoon shoppen in een aantrekkelijke winkelomgeving.
Shopvertising
Met het nieuwe concept “Shopvertising”
De voordelen van Shopvertising op een rij:
- Het leegstaande pand ziet er niet verlaten maar juist zeer aantrekkelijk uit,
- De winkelomgeving blijft prettig voor het winkelende publiek,
- De verhuurder biedt de mogelijkheden van het pand aan en verhoogt daarmee z’n scoringskans,
- Het systeem levert voor alle partijen een hoog rendement op en vraagt slechts een lage investering doordat het is ingericht met bestaande, eenvoudige technieken.
Over Hypsos
Hypsos is onderdeel van de Hypsos Group, een veelzijdige groep bedrijven gespecialiseerd in 3D-communicatie. De brandstore Heineken the City in Amsterdam, de Media Experience Beeld en Geluid op het MediaPark in Hilversum, het doorvoeren van de nieuwe identiteit van Chevrolet in al haar Europese showrooms of het ontwerpen en realiseren van J.C. Rags en Dept projecten zijn slechts een paar voorbeelden van de creativiteit en vakmanschap van Hypsos.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Hypsos, adviseur Retail Henk Schevers op 0346 357500 of mobiel tel. 06 53 792 022 of kijk op www.shopvertising.nl.
# # #
Hypsos is gespecialiseerd in Think - Design en Make van 3D communicatie projecten. Met wereldwijd 300 specialisten in dienst kunnen wij waar ter wereld uw winkel, event, stand, brand centre of museum verzorgen
Photo:
http://www.prlog.org/




